Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha kettesben néztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha kettesben néztek egy filmet egy sráccal iszogattok közben, hogy vegyen rá a srác benneteket, hogy több legyen belőle?

Figyelt kérdés

jan. 3. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Én attól indulok be, ha nyakamra öntik a piát. Próbáld ki! 21/L
jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát kezdeményezz. Fogd meg a combját, csókold meg, ilyenek. Vagy ajánlj fel egy hát/talp masszázst.
jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell sem leitatni, sem filmezést tettetni ha szexelni akar velem. Kifejezheti úgy is, mint egy felnőtt férfi.
jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha filmezek egy pasival (aki nem haverom), akkor már benne lennék vele dolgokban. Különben nem mentem volna át hozzá/nem hívtam volna át. Szóval nagyon nem lehet elszúrni a kezdeményezést. Mondjuk ha tényleg jó filmet nézünk, amit esetleg még nem is láttam, nem örülnék neki, ha félbeszakítaná a srác nyomulással. Nézzük végig, beszélgessünk utána, aztán ha elcsattan az első csók, utána jön a többi is magától
jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4



De azt a pasi is tudja, hogy neked az a film tetszik is? :D

Mert ha nem, akkor gondolom az sem mentség. Mondjuk én is nagy filmes vagyok.

jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

#4

Hát ha nekem bejön a srác... sokkal inkább a szex, mint bármilyen film :)

jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Férjemmel gyakran van ilyen este.
jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

#5: Gondolom a film kiválasztásakor látszik, hogy milyen kategóriába esik. Én bevallom, ha olyat rakunk be, amit nagyon vártam már, akkor ha a pasi elkezd nyúlkálni, tuti leállítom.


#6: nyilván jobb a szex, de akkor nem kell kamu filmezést színlelni. Annyira szánalmas, mikor valaki 'filmezni' hív át, közben krvára csak dugni akar. Mondjuk én nem is kedvelem az olyan pasikat, akikkel semmi mást nem lehet csinálni baszáson kívül. Kiábrándító

jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

#5

Akkor hogy kérdezze? Dugunk-e? :D

Marha jól hangzik.

jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

3-as az tipikusan olyannak tűnik aki ilyet ír.. majd amikor férfiként feldobja a szexet ő kiakad :DD

mégis mitjelent az

jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!