Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kizárólag nők véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag nők véleménye érdekelne hogy szeretik e az ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem elhúzni a nők orgazmusát. Úgy értem, hogy például amikor kézzel vagy orálisan izgatom és már nagyon közel van akkor hirtelen abbahagyom és azt sem engedem, hogy magának fejezze be. Várok egy picit, hogy megnyugodjon majd újra kezdem az izgatást. Ha ezt csinálom néhányszor egymás után az a tapasztalatom, hogy könyörögnek a nők a kielégülésért vagy, hogy legalább viszonozhassák valahogy. Ugyanezt szoktam dugás közben is, elkezdem keményen dugni majd amikor érzem, hogy közel van egyszerűen kiveszem és ezzel húzom az agyát. Imádom nézni, hogy már szinte a combjait dörzsöli annyira vágyik a kielégülésre. Hatalmas orgazmus szokott lenni a végén. Ti szeretitek az ilyen jellegű szexet?

jan. 5. 08:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10es persze, hogy bejön. Az a másik véglet. Mindegyik másért jó. 6os vagyok.
jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#11 Veled azt hiszem nehéz lenne unatkozni ilyen téren. :D
jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12 nem is szoktak😂
jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ezt velem elég nehéz lenne megcsinálni. Úgy értem, hogy ha nekem valahogy jó, akkor már az is zavar ha pózt váltunk. Ha ezt többször eljátszák velem, akkor nekem valahogy végetér az izgalom és elmegy a kedvem a folytatástól.

Néha még úgy is megesik, hogy a párom rám koncentrál és a kedvemre akar tenni, nem szivatni. Ez főleg egy kapcsolat elején esik meg, de ha nem ismert volna ki biztos még mostanában is lennének ilyen besült esetek.


(Nem, nem szivattam meg. Ő ilyenkor is eljutott a csúcsra, de leginkább orállal fejeztük be. Nekem viszont kakukk volt.)

jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nekem eddig minden partnerem oda volt érte.
jan. 5. 14:16
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg a határon vagyok, akkor utálom, örülök, hogy végre lesz orgazmusom és nem… mondjuk én irtó nehezen és ritkán élvezek el szex közben
jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszene. simán lehetne hogy ezután már bármit csinálsz, nem tudnék elmenni.
jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én eddig bárkivel voltam mindig volt orgazmusa mindkettőnknek. Elég elkeserítő, hogy ennyi nő van aki nem volt még rendesen megdugva. El se tudok képzelni egy szexet úgy, hogy a partneremnek ne legyen orgazmusa. Ha meg közben el tud szállni az "ihlet" egy ilyentől amit írtam akkor nem is volt meg rendesen. Nem is kívánjátok igazán.
jan. 5. 20:59
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
Hidd el, voltunk már mi is a te szavaiddal élve megdugva. Az nem egyenlő az orgazmussal. Majd kérdezd meg azokat a nőket, akik nem hazudnak neked erről. Ha azt hiszed mindig van mindenkinek orgazmusa nagyon nagyot tévedsz.
jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
El hiszem...
jan. 6. 07:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!