Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki a bdsm-ben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki a bdsm-ben szereti, ha megtapossák a hasát?

Figyelt kérdés

jan. 7. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Te taposnal 1nőt? Férfiként?
jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Múltkor találtam olyat smpixin, aki azt élvezte hogy szögbelövövel egy asztalhoz szegezték, majd véresre verték botokkal meg ostorral. Aztán a melle volt az asztalra szögelve, és verték tovább.

Ha ilyen van, biztos van has taposos is.

jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként szeretem a bdsm-et, de azért nem taposnám meg egy nő hasát. Mást mondjuk csinálnék vele, de a megtaposás túl durva és veszélyes is.
jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
#2 van linked hozzá?
jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. Nincs, azóta töröltem magam. És amúgy is minek raknék el ilyet? Nem vagyok szadista.
jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2. hát én ilyet nem szeretnék még videón látni se, ám 1x olyan videót már láttam 2 csajról, hogy szintén a hasa, taposás helyett bokszolva volt, (látszólag?) tiszta erőből(?), és addig is ment, hogy hányjon is az ütött csaj, és miután "még csak" először távozott egy kis gyomortartalom, még további sok ütést kapott ugyanoda... 1x tudtam megnézni, de sose néztem újra mert nem ez érdekel
jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ismertem egy nőt aki hasba öklözést szerette hogy fájjon. Tapossa nem jött be annyira az nem fájt.

Már nem tartom vele a kapcsolatot.

jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!