Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom legújabb megélni való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legújabb megélni való vágya(mindig van valami új) az,hogy?

Figyelt kérdés

Belém élvez aztán pici pihenés után kinyalja belőlem és újra belém teszi és közben csókolózzunk.

Nekem ez olyan nem is tudom milyen. Talán a legjobb esetben is, jó bele megyek a kedvéért. Érdemes jobban oda tennem magam(ahogy eddig is) hogy hátha fogom élvezni és jó lesz, vagy ez már olyan dolog amit nem lehet közben megszeretni és élvezni? Akik csináltál hogy élték meg az első ilyet?

Vagy mastól nem is kérnek ilyet?



jan. 8. 08:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Egy igazi férfi nem szól előre. Én még bele is köpném a szádba.
jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem élvezed, és nem izgat, akkor szerintem később sem fog. Lehet lenne olyan aki annyira ki tudja sütni az agyad és annyira felizgat, hogy bármi jó vele, de úgy tűnik nem ő az.
jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ki kell próbálni lehet megtetszik:)
jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Mindent kilehet probalni. Lehet fura és nem tudod úgy élvezni, de legalább nem rossz. Most ha nem rossz akkor szerintem meglehet engedni a másiknak ha szeretné. Ha már ilyen semleges dolgokon elakad a dolog az nem jó. Én mondjuk a női partnereimnek szinte bármit megcsinálok. Amikor ők jönnek meg ezt nem szeretnék meg azt se, ehhez nincs kedve, ahhoz se. Nem adnak bele közel se annyit. Mindig csak a legjobbat akarják. Nekünk férfiaknak nem mindig elég, csak berakni és elmenni. Szeretjük megfűszerezni a dolgokat. Mindent kipróbálni. Ha a másik nemet mond kis dolgokra az számomra olyan lehangoló, hogy le is lankadok. Legyél picit odaadóbb ha szereted legalább egy picit.
jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Rendben, így fogok tenni :) köszönöm
jan. 8. 09:45
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Hát pedig egy heteró nem nyalja a spermát ez már biztos!!!

VAn benne búza hajlam rendesen és azért szereti.

Mondhat itt akármelyik meleg akármit, ez nem természetes a heteróknál.

HA te meg nem szereted akkor inkább ne erőltesd mert egyszer ha megundorodsz tőle akkor kakukk lesz.

jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha mindkettőtöknek jó akkor hajrá..

ha alapból nem undorodsz tőle, akkor rá is kaphatsz.. :)

jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Töllem még nem tudott olyat kérni a férjem amit ne teljesítettem volna szívesen. Igaz nálunk én a fantázia dúsabb.
jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Próba - cseresznye 🍒....
jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8. Ezek szerint te már tettél ilyet?
jan. 8. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!