Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nem szokott maszturbalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem szokott maszturbalni annak milyen az első szex?

Figyelt kérdés

jan. 8. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Asszem te ezt sosem fogod megtudni! :D
jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis azt hogy kell elképzelni, hogy sose maszturbált az illető?

Ha nincs egészségügyi gondja, akkor férfiként kellemes lehet minden reggel ondós alsóval kelni. Mert ha nem fejed le magad, akkor éjszaka fog könnyezni a kígyó.


Ha meg nőről van szó, akkor passz.

jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2# Éjszaka ürít puttonyt, mint a télapó😁😁😁
jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként irtó gyors, nőként nem tudom😄
jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Cáfolnám #2 válaszát.

Attól, hogy valaki nem maszturbál rendszeresen, még nem fog minden éjjel ejakulálni.

Maximum ritkán, néhány havonta 1-1 alkalommal véletlenül.

Aki meg egy ideig gyakran maszturbált, csak lejött a cuccról, annak eleinte szar lehet, de ha kibírja pár hétig, utána elmúlik, és már nem is ágaskodik a kígyó csak úgy spontán, köpködni meg aztán végképp nem fog!

A kérdező válaszára viszont nem tudok választ adni én sem. :|

jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként csak nagyon ritkán masztizok, kb havi egy. Ha sokáig nincs partnerem akkor az első behatolás után azonnal elélvezek, utána pedig sorozatosan.
jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne fiúként. Mert lehet hamarosan eljön az első alkalom a szexre. De még soha nem maszturbáltam.
jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki nem maszturbál azt nem zavarja hogy rengetegszer elélvez álmában?
jan. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik olyan aki nem masztubál mielőtt valódi szexre kerül a kor.
jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne? van olyan aki nem akar maszturbálni. Ez mindenkinek a saját döntése hogy akarja e csinálni.
jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!