Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már panzióba, hotelbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már panzióba, hotelbe szeretővel? Nem volt ciki, hogy gondolják minek mentetek?

Figyelt kérdés
jan. 10. 21:59
 1/8 StevenUp ***** válasza:
100%

Voltam. Nem érdekel mit gondoltak. Tudod mit gondolnak?

"Ketten jöttek kifizették, dugnak aztán lehet kitakaritani a szobát az utánuk következő vendégek után"


Pont nem érdekli őket hogy mit csináltok.

jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan barátnőm aki cikinek érezte, de nem volt más lehetőségünk.

Én pont leszartam mit gondol a recepciós srác. (valószínűleg szívesen megdugta volna ő is azt a csajt)

jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyira ciki mint a többi 30 vendég aki ugyanezért fordul meg ott 😂 Nyugi a portások már hozzászoktak, őket nem érdekli csak az hogy fizesd ki a szobát, vagy ha marad reggelig / reggelit is vesz igénybe akkor a szoba árkülönbözetét.

Ha téged ez zavar akkor ne hotelbe menj, hanem búvóhelyre (a guglin rengeteget találsz), külön is kúrólakok, önálló lakások ahol sokszor nem is találkozol a bérbeadóval, teljesen diszkréten megy a story.

jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Voltam, akkor még csak 1 lakásom volt.
jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam. sokszor, de általában nem hotelbe megyünk, hanem keresünk valami kiadó kis házat hétvégére.
jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mért ha társaságba mentek együtt, az nem ugyanaz? Akkor is mindenki tudja, hogy ti együtt ...

Pláne ha házasok vagytok, még be is írjátok egy könyvbe, hogy ti együtt... És még az igazolványotokba is...

jan. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem cikinek. Ugye a személyikből kiderült neki nyílván, hogy mivel nekem férjezett nevem van, neki pedig teljesen más a vezetékneve, nem lehet más a szituáció. Mosolygott és ennyi volt. Soha az életben nem valószínű hogy újra látod, plusz majd biztosan emlékszik a kb napi 100 ember közül rád. Kit érdekel ki mit gondol?
jan. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2005 körül voltam előszö akkor még fiatal voltam, és aggódtam, aztán megtanultam, hogy hála istennek letojnak mindent, ha fizet az ember, és nem hangoskodik. Vannak erre specializált búvóhelyek, de volt, hogy a "törzshelyemre" akartam menni csak napközben, vittem egy nagy hátizsákot, megkérdeztem, hogy mivel két vonat között kellene várakoznom, kivehetném-e napközbenre is a szobát, nem volt akadálya, persze kevesebbet tartózkodtam ott, mint egy éjszaka, de azár egy éjjel ára volt, de mindenki jól járt.
jan. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!