Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik szeretitek ha feleségete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik szeretitek ha feleségetek párotok megnézi másik pasi? Fürdőruhában vagy ha valami szexisebb ruha van rajta? Hölgyek is írhatják véleményüket, és hogy mik a tapasztalatok.

Figyelt kérdés

jan. 14. 07:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgatna
jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
az én párom melleit szokták nézni mert nem kicsi és hála istennek nem lóg. 😉 engem nem zavar de nem is izgat
jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Az ha valaki vagy valakik megnézik abból nincs semmi. Nem izgat, mert tudom hogy nem menne félre ha nem lennék ott és a szépet meg kell nézni! Én is megnézem a nőket, de csak nézem, nem szexuális megjegyzéseket teszek rá vagy stb
jan. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Imádom mikor az asszony nagy csöcsein legeltetik az éhes szemeiket a hapsik!

De volt olyan barátnőm régebben, aki olyan bombázó volt fürdőruhában, hogy tényleg 10pontos volt, a strandon minden hím megnézte és irígyelt, hogy ilyen nőm van! Természetes szépség volt! Dagadt a májam a büszkeségtől! Nagyon izgató érzés tud lenni, mikor tudod, hogy kb.mindenki b.szná a nődet, de este te fogod megb.szni! 😁

jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer volt hogy megbámulta egy tizenéves tini fiúnak amikor állt.

De szerintem nem jellemző.

jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá többször is példa, hogy megnézték a strandon, nekem izgató volt . Egyszer véletlenül meztelenül meglátta egyik barátom . Azt hittem zavarni fog de mégsem .
jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor rá is játszik a dolgokra
jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
7. ezt hogy érted hogy rá is játszik?
jan. 14. 08:18
 9/32 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretem ha megnézik. Strandon is ragaszkodom, hogy tangában jöjjön. Meg ha megyünk valahova megkérem, hogy öltözzön kurvásan.
jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%
Egyik haverommal rendszeresen küldünk egymásnak képeket a párunkról, ő is szereti meg én is szeretem ha szemügyre veszik alaposan . Vagyunk így sokan.
jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!