Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önkielégítés húzásával tenyleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítés húzásával tenyleg hosszabítható a szex ?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szólnék akiknél bevállt már ez a módszer .

A gondom azlenne mostanság hogy amikor elkezdünk szexelni nembírom túlságosan sokáig nagyon felizgulok !30-éves vagyok 15éve vagyok a párommal eddig volt egyszer kétszer de mostanság elég sokszor elő fordul és zavar engem !utána olvatam hogy onkielégítéssel javítható hogyan kezdjem el akinél bevállt tudna segíteni nekem ?



jan. 16. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen be vált
jan. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudnál bővebb infót róla adni hogyan kezdted el és hogy folytattad esteleg videót néztél mellé ??

Elmentél a gyakorlat befejezésével vagy nem .?

jan. 16. 07:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Bizonyos pózokban bármeddig. Máshol nem.
jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok orgazmus kontrollal igen, még tovább ki lehet tolni.
jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ezt csak arra alapozva mondom, hogy 2-3 max 5 perc alatt mindig végzek ha magamnak csinálom. Szex közben 10-15 perc szokott menni legalább
jan. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Tanuld meg kontrollálni az ejakulációdat! Amikor nagyon fel vagy izgulva, állj le, számolj 10-ig lassan, közben gondolj valami olyanra, ami elhessegeti a fejedből az orgazmus gondolatát!

Nekem pl. Lendvai Ildikó nagyon bevállt, ha magam elé képzelem, tuti nem élvezek el! :D

jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Az a baj hogy még mindíg ilyen surmó vagy hogy hokizol.

HA van párod akkor vele kellne csinálni és így kialakítani .

jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen
jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magától alakult ki. Kell a jó partner is hozzá . Mikor érzed hogy elsülsz kicsit megállsz addig csinálod kézzel kicsit oda nyalsz. Folytatod. Mostmár nincs nekem korai. Az után megyek el miután a partner elment legalább kétszer.
jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7/9 Nem hokizok eggyáltalán ha elolvastad volna a kérdésem !

A kérdés hogy ott tanulható kontrollal javítható e , sztem nem ugyanaz..

jan. 16. 11:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!