Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legfiatalabb barátnőm eddig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekszakall kérdése:

Legfiatalabb barátnőm eddig, viszont lent a legtágabb is. Állítólag alig volt előttem szexuális élete. Mire tippeltek? Genetika, vagy blöfföl?

Figyelt kérdés

Átlagos méretem van.

Gyereket szült nők nem voltak ennyire tágak.



jan. 20. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Genetikai adottság
Széjjel van b... a
47 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
19%
Kamuzik, elotte paran atmentek mar rajta
jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy hanyan mentek at rajta, szules utan is viszahuzodik ! 6-8 het es vissza van huzodva
jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
10%

2-es allj mar le a baromsagaiddal.


Szules utan az osszes no kitagul, maradandoan, PONT.

jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 drphiliprusso válasza:
90%
Nem attol fugg hany emberrel volt valaha. Sot, nincs is koze hozza, csak minimalisan. De egyebkent ez azt is jelentheti, hogy jol csinalod amit csinalsz es kellemes neki
jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
95%

Ez is egyénként változik. Valakinek a tampon se fér be de én gyerekkent is tágabb voltam.


Az tévhit hogy a gyakori szextől kitágul és úgy marad.A hüvely regenerálódik, mindegy milyen az eredeti állapot (szűkebb, tágabb) ugyan az marad. Kérdezz meg egy nőgyógyászt ha nem hiszed el, de nem gyk-s emberek véleménye alapján iteld meg a lányt.

jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

#2 Lehet, hogy logikátlan, hülye hozzáállás, de engem frusztrálna az a tudat, hogy előttem már jó páran.

Ez a lány a barátnőm, egyre jobban komolyodna a kapcsolatunk.

jan. 20. 22:40
 7/53 anonim ***** válasza:
88%

6.

Mond meg neki. Ha a párom így gondolkodna én szakítanék vele.

jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
91%

Honnan veszitek ezeket a baromságokat!? Ovodás csürhe! Semmi köze a hüvelynek ahhoz, hogy hány partnere volt a lánynak.

Igen, rohadt hülye a hozzáállásod, hogy fusztrál, hogy az állítólagos szerelemed (vagy mi??) előtted is foglalkozott a szexualitásával és próbálta jól érezni magát. A rohadt kis ri---cs, ez felháborító! ?? Mégis mi a jóistent képzeltek ti magatokról? A nőknek is vannak vágyaik, és fel akarják fedezni a testüket és jó esetben meg is teszik nem valami birtoklásmániás szerencsétlennek tartogatják egy életre. És még mindig ez a hímsoviniszta baromság megy, hogy mennyire idegesítő, hogy rajtatok kívül mással is élvezte a saját testét! Kit érdekel, hogy ez a lány a barátnőd... korábban nem volt az, nem rendelkeztél és nem rendelkezel a testével.

jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
13%

Nekem volt csaj aki bevallotta , hogy az elöttem lévő pasija keze elfért a puncijába. A srcác majd 2m és 1xx kg . Mekkora keze lehetett? :D 🙌

Utánna már értettem hogy miért nem éreztem semmit.

jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
83%

Hogy vegyen bárki komolyan ha személyeskedsz és sértegetsz?


Nem voltam sok férfival, sőt! De én nem ez alapján ítélem meg az embereket, nem érdekel hány nővel volt a párom nem ebben mérem az értékét és olyan párt szeretnék aki nem úgy gondolkodik hogy ha egy nő több férfival volt akkor már ku$rva.


Ahelyett hogy megtanulnál kérdezni és kommunikálni és bíznak inkább ide jössz és az itt lévők válaszai alapján iteled meg a barátnődet? Inkább mond el neki a kételyeidet mindenkinek jobb lesz. Ha úgy gondolkodik mint én akkor nem illeték össze és jobb ha elhagy, ha nem akkor együtt maradtok, bár akkor is az fog foglalkoztatni hány férfival volt.


Egyébként ha egy kicsit utána jársz tudod hogy nem így működik, nem lesz tágabb senki attól hogy több partnere volt így a kérdés is értelmetlen.

jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!