Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfiakkal is előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiakkal is előfordult már, hogy jó nővel nehezebben megy a szex, mint kevésbé széppel? Jobban le tudok lazulni egy kevésbé szép mellett. Mit tegyek, hogy a jó nőt is ki tudjam elégíteni és ne rettegjek?

Figyelt kérdés
jan. 21. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyél akkor jó nővel nem neked valók
jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sikerült összejönnöm eggyel. Viszont annyira izgulok, hogy nem tudom kielégíteni, hogy nincs merevedésem. Ő meg azt hiszi, hogy nem tartom vonzónak. Hiába mondom neki, hogy nincs vele gond, mivel nem áll fel, vagy lekonyul már nagyon magára vette. Pedig nagyon szép. Ilyen jó nővel még sohasem voltam. Mit tegyek?
jan. 21. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszzük el, fotót kérünk ehhez.
jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy a tudatalattid (és így a farkad) mégsem érzékeli őt jó nőnek. Lehet, hogy valójában a finoman rezdülő zsírocska jobban izgalomba hoz, mint a totál feszes formák. Vagy lehet, valami hiányzik a kisugárzásából, amiért az agyad nem érzékeli őt szexuálisnak. Nem mindig olyan faék egyszerű dolog az ember szexuális működése.
jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kis pia lehet segit, vagy egy fel tadalafil.
jan. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a legutolsó nőmnél volt ilyen. A klasszikus értelemben szép volt, kétszer próbáltuk, nem tudtam tartós merevedést produkálni. Akkor azt hittem szerelmes vagyok belé és elég nagy kudarcnak éltem meg, hogy nem jön rendesen össze, mert azért tudtunk dugni, de teljesen nem volt kielégítő, nem tartott sokáig és egyikünk sem tudott elmenni. Ő is arra gondolt, hogy nem elég vonzó a számomra, sokat agyaltam rajta, valószínűleg sok-sok tényező játszik ilyenkor, és valami lehetett a kisugárzásában, ill. én sem voltam toppon akkor lelkileg, és mint utólag kiderült ő nem volt ott, annyira nem akarta azt a kapcsolatot. Ilyenkor jobb ha kiderülnek a dolgok előbb, mint utóbb. Kicsit mindig is sajnálni fogom, mert hát majdnem a legjobb testű csaj volt, de majd egyszer lesz olyan, akivel működni fog minden
jan. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kapj be egy potencianövelőt oszt kész!


Ennyi

jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy? Ha orális szexet kapsz tőle, akkor is van gond a merevedéssel? Tudsz őszintén beszélni vele erről a dologról?


Nem ismerjük annyira részletesen a körülményeket, de kezdésnek kézzel, szájjal ki tudod elégíteni. Szoktak olyat ajánlani, hogy csak töltsetek együtt minőségi időt, csináljatok klassz közös programokat, és ha esetleg közelebb is kerültök egymáshoz, élvezzétek egymás testét, játsszatok egymással úgy, hogy nem szabad betenni, aztán egyszer csak már nem fogjátok bírni tovább, és gond nélkül meg fog történni a behatolás.

jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nőjj fel a feladathoz! Ez a magánügyed. Legfeljebb nem felsűlsz és nem lesz semmi. Majd lesz másik!
febr. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal bizonyítani akartál, ezért rágörcsöltél és lám jött a merevedési probléma. Utána előjött az előző kudarc. Sajnos innen nagy türelem kell a hölgy részéről. Te meg gondolj arra, hogy ronda. Ha ez nem jön be, marad a tabletta.
márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!