Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet tudatlan vagyok de az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tudatlan vagyok de az normális hogy a 15 éves fiam sexel egy kb vele egykoru csajjal?

Figyelt kérdés
de az egészben az rosz hogy a csaj szülei nem is nagyon érdeklödnek hogy mi van a kiscsajjal, ez normális?
jan. 23. 08:46
1 2
 11/18 anonim válasza:
75%
Most 26 vagyok de énis 15 évesen kezdtem szexelni.. én megmondom őszintén engem zavart ha erről a témáról beszéltek velem meg elmondtak a védekezést.. 15 évesen azért már tisztában van vele mindenki.. legalábbis én tudtam h mi hogy van.. hidd el nem hülyék.. minden ott van neten.. és biztos vagyok benne h utána olvasgatnak. Ettől függetlenül nem azt mondom ne beszélj róla de én utaltam ha az én szüleim erről beszéltek mert magamtól is tisztában voltam a vedekezessel.. 26 vagyok gyermektelen és 15 évesen már szexeltem és látjátok mégsem lettem terhes soha 😀😀 tök normális ennyi évesen a szex..
jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, semmi közöd a gyerek szexuális életéhez. Ja, és ne irigykedj 🤣
jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12: mondjuk, ha terhes lesz, vagy fertőzést kap és el kell vinnni orvoshoz, akkor is "semmi köze"?
jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11%
15 éveseknek még nem szabad ezt megengedni, el kell velük beszélgetni, nem pedig erőszakosan tiltani, de nekik még nem kell szexelni.
jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Persze, abszolút. Ráadásul a mai 15 éves fiúk és lányok nagyon érettek, fejben is.
jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%
Egyáltalán nem normális.
jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok de anno mi is 15 évesen kezdtük

Nincs ebbe meglepő

Védekezésről beszélj vele

jan. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy mi érdekli a kiscsaj szüleit?


Konkrétan én sem tudom mit művel a barátjával a lányom...és mondjuk talán jobb is. Eltudom képzelni,azok alapján amit az anyajával művelünk.


És 15évesen ez annyira nem kirivó/szokatlan.

máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!