Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha anális szexet szeretnék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anális szexet szeretnék a barátommal milyen méretű játékszer ajánlott a terep előkészítéséhez?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretem az anális szexet, az egyetlen hátráltató tényező a barátom péniszmérete, ami kb 5-5,5 cm átmérőjű ès 19-20 cm hosszú. Ilyen mèreteknèl mekkora játékszer ajánlott? Legyen legalább olyan vastag, mint a pénisz, vagy mondjuk annak a 80%-a? Milyen alakú a leginkább alkalmas az ilyenre? Akinek már van tapasztalata, nektek mi vált be?

(Nemrèg beszereztünk egy kisebb plugot, azzal próbáltuk előkészíteni, volt síkósító is, de mèg így is kicsit nehezen ment be, de nem szeretnènk annyiban hagyni, mert egyèbkènt mindketten èlveztük, csak szeretnènk, ha kicsit gördülèkenyebben menne.)



jan. 23. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában a plug jó előkészítésnek, csak akkor 1-2 mérettel nagyobbat nézzetek és simábban megy majd minden :)
jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol a legjobb elokeszités a kozos tágítás játék gyanánt. Adj neki idot, amig megszokja a popsid a foglalkozást. Eleinte csak probálja egy ujjal izgatni, ujjazni, majd folyamatosan 2, és ha elég nagy a farka, akkor akár 3 ujj is. Es néha játszatok a pluggal is. Ujjak kozott néha csusszon be az is. Adjatok neki idot 5-6 alkalmat, utána probálja meg a farkát. Ha lassan és ovatosan probálkoztok simán menni fog, csak a folyamatos lazitás/tágitás a lényeg.


Amúgy ha magad szeretnél kicsit felkészulni erre, akkor szerintem nem kell azonos méretu dildo. Ahogy írtad, elég egy kisebb méretu.

jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjétek azzal, hogy többet beszéltek róla. Ismerjétek meg együtt mit bír a testetek és mi izgat esetleg mi az amitől befeszültök. Készüljetek fel rá, hogy elő fordulhat kis baleset is sajnos ha nem mosod ki magad előtte. Erre a célra vannak eszközök. Eleinte kicsiben kell kezdeni. Csináljátok azt, hogy kicsi eszköz és bent marad, így folytatjátokba megszokott aktust csak most ott lesz egy játékszer is. Ha már simán megy a behelyezése akkor jöhet eggyel nagyobb. Ha már könnyedén tud alkalmazkodni a tested akkor célszerű egy nagyobb eszközt bevetni már tesztelésnek. Javaslom a férfi méretétől kicsit nagyobb és egy hosszabb eszközt ami fokozatosan szélesedik, így megtudjátok hol van a határ. Ha sikerült az egészet behelyezni várjatok 15-20 percet addig lehet kényeztetni egymást aztán szép lassan a játékszert a férfi játékszerére cserélni. Javaslom használjatok óvszert hogy ne pakjon fertőzést. Lehet kapni nagyobb méretben is. Bármi kérdésetek lenne nyugodtan írjatok.
jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy nem vagyok teljesen tapasztalatlan ezen a tèren, az exem többször is csináltuk, ott semmi gond nem volt, mivel az ő szerszáma kisebb volt.


#3 - mindig alaposan kitisztítom előtte, van is hozzá eszközöm.


Ès akkor mondjuk egy plug átmérőben 4-4,5 centis jó lehet? (A mostani 2,5 cm)

jan. 23. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igazábol ha már tapasztalt análozo vagy, akkor olyan nagyon nagy kulombség már nem lesz. Már az alap érzést ismered, tudod hogy kell nekiállni. Ugy azt az elokeszuletet, amit a régi kissebbel csináltátok csináljátok picit tovább vagy tobbel/nagyobbal, és mehet be a farok. Nem lesz itt semmi probléma akkor szerintem, ha tudod hogy fuss neki már.
jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok síkosító.

Én minden csajom rábeszéltem az análra, de csak úgy mentek bele, hogy csak pár centi mélyen, finoman, és csak 1-2 percig, ezt betartottam, így hiányzik az igazi anál, de majd egyszer lehet találkozok olyan nővel aki bevállalja az igazi analt:

[link]

[link]

jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-7.

Hú de szépen meglövik ezeket a menyecskéket.

Nagyon jó amelyik még pipikél is. Tetszik. 🙉

jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!