Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tavaly 9 alkalommal tudtunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly 9 alkalommal tudtunk szeretkezni a feleségemmel, ebből volt egy nap amikor 2 alkalommal. Az évek alatt elég sok mindent megpróbáltam, hogy valami kis tűz visszajöjjön a házasságunkba. Mit kellene még tennem?

Figyelt kérdés
48 éves vagyok, és ez megy kb 10 éve. Kapcsolatunk most jó, amikor rosszabb volt az a szeretkezés hiány miatt volt. De ha ezt nézem hatvanéves koromig jó esetben lesz 100 szeretkezés az életemben? Eljutottam arra a pontra, hogy gondolkodok a félrelépésen. Nem vagyok nagy igényű a szex mennyiségében, de 2-3 naponta igényelném. Vagy ebben a korban a nőknél ez a normális? 46 éves.

#Önkielégítés, vagy félrelépés?
jan. 26. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Minden normális, az emberek különböznek. Attól még nem jó neked. Nekem mázlim van, a feleségem 45, heti 3-4 megvan.
jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Lépj félre, nem leszel fiatalabb, ha igényled, akkor csináld. Ha egyébként jó a kapcsolatod az asszonnyal, akkor diszkréten.
jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, sőt nálunk még ritkább. Annyi idős vagyok, mint te, a cerka is működik rendesen. Nem keresem a lehetőséget a félrelépésre, de ha úgy adódna, valószínűleg nem tudnék ellenállni...
jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyermeketek van?
jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes elmenni párterápiára, szexuál pszichológushoz. A feleségednek pedig javasolt lehet egy endokrinológiai kivizsgálás - hátha hormonális okok bújnak meg az alacsony libidó mögött.
jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, van gyerekünk. Párterápia, pszichológus megvolt. Az orvosi kivizsgálás ilyen téren is megvolt.
jan. 26. 19:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézd, hol olvastad azt, hogy az embereknek szeretkezniük kell a házasság alatt? Erőltetheted ezt, de túl sok értelme nincs. Számtalan tényezőt felsorolnak, hogy miért mennek tönkre a házasságok ebbe most ne menjünk bele, de a válások legfőbb oka pont a házasság! Ami részben nálatok véget ért, megölte ezt a hétköznapi ember küszködéssel teli mindennapjai, valamint az élethez való igénytelenség. Az élet nem arról szól, hogy mindenki minfig jól járjon, nektek ez jutott, a házasságban a langyos sz.r. Ez a megcsalás dologgal csak egyetlen egy probléma van, hogy nem az a lényeg, hogy ki hűséges és ki nem. Hűség az amikor van egy tolószékes feleséged és kitartasz mellette mert mint te vagy számára a támasza, de a kédés sokal inkább az, hogy van-e lehetőséged megcsalni? Lehet itt álszenteskedni, de minden férfi félrelép akinek lehetősége nyílna egy vonzó, mocskos nővel dugni úgy, hogy soha nem derülne ki. Csak azok nem tennék meg aki olyan szerencsés, hogy a felesége kompromiszumokkal is kielégíti minden igényét. Rövid az élet, keress egy szeretőt, vagy maradjon minden így fogadd el a feleséged így ahogy van. Sajnos aki 10 éve nem kívánja a szexet az nem fog megváltozni 1 nap alatt.
jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha jártatok terápián, akkor kiderült, hogy miért nem dug veled gyakrabban. Egyébként ennyi idősen sok nőnek nem hiányzik a szex. Az exfeleségemet is csak addig nem érdekelte a cerka, míg el nem vált tőlem. Mi is kb. annyit voltunk együtt, aztán még annyit se a válás előtt.

Tíz évig én nem bírtam volna havi 1 keféléssel, talán akkor, ha más téren nem lett volna problémánk. Vele kell megbeszélni ezeket a dolgokat, itt csak olyanoktól kapsz releváns választ, akik ilyen helyzetben szeretőt tartanak, vagy elváltak min én, és új kapcsolatot kerestek a megkeseredett helyett.

jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szeretőzés sem egyszerű műfaj, főleg ha beléd szeret a nő. Akkor aztán jön a presszió, hogy hagyd ott az asszonyt. Illetve ha nagyon ki van rád éhezve, minden nap elvárja a szexet. Ennyi idősen abba is bele lehet fáradni, elhiheted.
jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amikor voltunk akkor még havi két alkalom megvolt. Én a napi kétnapi rendszerességgel az átlag felső részébe tartozom, Ő pedig a havi kettővel az aljába. De mindkettő normális mennyiség a doki szerint.
jan. 26. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!