Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vetted már észre / derült már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vetted már észre / derült már ki egy partneredről szex után, hogy szűz volt, de neked mégsem szólt erről?

Figyelt kérdés
jan. 27. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kiderül a szüzesség.Nem kérek privátot.Férfi vagyok.
jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sem egy olyan dolog amit el lehet sumákolni ;)
jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mostani barátnőm nem mondta el, de gyorsan kiderült. Persze nem volt gond.
jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt egy csaj akit 9 évig fűztem mire beadta a derekát, és hát igen sziszegett, meg hogy óvatosan, mert a volt pasijának nem volt ekkora! Annyira szűk volt azt hittem be sem megy! De a másodiknál már ment minden simán! Szerintem csak sumákolt hogy a volt pasijának nem volt ekkora, mert még pasival sosem láttam, velem néha találkozott, de nagyon sokáig csak húzodozott amikor felhoztam neki a szex témát!
jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
én voltam a szűz és nem mondtam el a fiúnak akivel először együtt voltam, sőt azt hazudtam már nem vagyok szűz, mert előtte mindenki erre volt begerjedve hogy én még az vagyok 18 évesen és nagyon zavart. de rájött nyilván mert iszonyatosan szűk voltam meg béna is, de jófej volt és nem rögtön hozta fel csak pár hónappal később.
jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5,akkor rendes pasid volt.
jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
rendes, azóta is vele vagyok :)
jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!