Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as, 40-es, 50-es házas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as, 40-es, 50-es házas nők! Volt már olyan, hogy a férj és gyerek mellett vágytatok arra, hogy mást is kipróbáljatok? Megnézitek még a pasikat? Ha kikezdenek veletek, hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés
jan. 28. 17:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lefeküdtetek velük? Ha igen, akkor 20-as, 30-as, vagy korotokbeli pasival? Kiderült végül a félrelépés? Terveztek még ilyet? Írjátok meg a korotokat is.
jan. 28. 17:39
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérdező, én is szeretnék egy ilyen szeretőt (akár innen), mert én is házas vagyok, de a feleségemnek nem kell a szex évek óta...
jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

40-es nő vagyok, 100 éve vagyok a párommal. Sajnos nagyon finnyás vagyok, így nem igazán nézem meg a pasikat, meg az is lehet az oka, hogy kényszeresen csak hozzá kötődöm.

Ha véletlenül meglátok egy olyant, aki esetleg "bejön", akkor kb. ennyi a reakcióm is. Mivel kapcsolatban vagyok, mi is lehetne más?

Amikor valaki kikezd velem - ez csak úgy valósul meg az esetemben, hogy kedveseket mond, vagy utal arra, hogy szép vagyok, ilyenek - akkor egyáltalán nem tudom kezelni. Totál zavarba jövök, mert mint említettem 100 éve vagyok a párommal és elszoktam az ilyesfajta dolgoktól.


Ha valami mást szeretnék kipróbálni - a szexre érted, gondolom - azt kipróbálom vele, hiszen azért vagyunk egymásnak. Hála az égnek, mindkettőnk szívesen kísérletez.

jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt, sokszor. De sosem csaltam meg.
jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
42 vagyok. Lehetne több itthon a szex, sokkal több, de megoldom. Van két kezem. 15 éve ez van. Nem tervezem megcsalni a férjemet, mert a heti kettővel így is kompromisszumot kötöttünk. Ezt díjazom. Ő az egy is elég típus, én meg az 5 is kevés. Ha mással szeretnék lenni, előbb ezt lezárnám szépen. Szerintem ez így korrekt.
jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Örülök hogy vannak még gerinces nők. Az a megoldás, amit az 5-ös írt.
jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nincs. Fantaziak, es idonkent azok megelese van. Valni egyikunk se akar, mivel halalig szeretjuk egymast. Szexelni lehet massal.
jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Idén leszünk 30 éve együtt, 1 igazi kisértés volt, de nem engedtem nem állat vagyok. Láttam milyen másnak ha csalják és tudom milyen ezt végignézni egy gyereknek, se a férjem sem a gyerekeink nem érdemelnek ilyen életet.

20 évesen gyakrabban gondoltam rá milyen lehet mással(nekem ő az első), vakságot nem fogadtam, tudok kacérkodni, de ha komolyodna a dolog eltünök. Mondjuk így 45 évesen már ne érdekel senki főleg van 1 öt éves a két felnőtt gyerek mellett, ez teljesen lefoglal.

jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A feleségem (42 éves) épp a hétvégén mondta vicceskedve, hogy kipróbálná egy fiatalabb férfivel. Benne lennék :)
jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom sok a gerinctelen nő itt. 🙂 6-os voltam.
jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!