Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Életetek legjobb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek legjobb szexuális élménye alkalmi-, vagy állandó kapcsolata alatt történt?

Figyelt kérdés
Mi volt az a különleges körülmény ami miatt azt érzed a legjobbnak?
jan. 30. 11:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Alkalmi. Tökéletes mérete volt a pasinak, tökéletes teljesítménnyel.
jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Állandó kapcsolatban. Sosem gondoltam volna, hogy pórázon lenni romantikus is lehet.
jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Állandó (mostani barátom)
jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Valamelyik hasonló kérdéshez is ugyanezt írtam: három perfekt dolog volt az életemben.


1 állandóban, 1 egyéjszakás és 1 exemmel évekkel később.

jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Alkalmi volt.

Nagyon bejött a srác. Jól is csinálta. Mindene tetszett én pedig hosszú idő óta nem voltam senkivel.

jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
A legjobb szexek általában alkalmival voltak, hiszen ott nagy volt az újdonság varázsa és a szenvedély. Illetve minden partnerben volt valami más, mint az éppen aktuálisban vagy a többiekben.
jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban.
jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Alkalmiban. Az a helyzet, hogy kapcsolatra inkább ésszel választok partnert, ott a külső nem annyira számít. Legyen gazdag és legyünk egy hullámhosszon, azonos értékrenddel stb, nem baj, ha külsőre nem jó pasi. Alkalmikon viszont jó pasikkal voltam, így velük a szex is jó volt. Bár kapcsolatban meg megvan az a plusz benne, hogy érzelmek is vannak.
jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
#8 A külsőnek mi köze van a szexuális teljesítményhez? Vagy valamit félreértettem?
jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy büszke aranyásó 😂 Aki még a jó szexet is feladja a pénzért.
jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!