Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy sráccal még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal még a gimiből, viszont nagyon ügyetlen és gyorsan elsül. Én tudok ez ellen valamit csinálni? 19L

Figyelt kérdés
jan. 30. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem sokat.
jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nyal akkor semmi gond.
jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlással. Te meg mondd neki, hogy csinálon mindent lassabban, finomabban, türelmesebben. Akkor majd idővel egyre tovább fog tartani. Csak ezt őneki is akarnia kell. Amúgy ha ki van valaki éhezve, az első menet mindig rövid, de olyankor általában van ereje következőre.
jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugtok tobbet, és belejon. Egyszeru a recept. AMugy meg nyugodtan szolj neki, hogy mit hogyan csináljon máshogy. Esetleg lovagold meg, ott te irányítasz tobbet.
jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj időt és visszajelzéseket... ennyit tehetsz.
jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Van akinek sok tapasztalat kell és utána már tovább bírja.


De olyan is van aki nem változik.

jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a kérdező túl lassú, és béna ?
jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdetnek leszopod, utána ő elégít ki téged a nyelvével, mire te is elélvezel addigra neki már ismét áll és el lehet kezdeni dugni. Másodjára már valószínűleg nem fog olyan gyorsan elsülni.
jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!