Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt eddig a legperverzebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legperverzebb dolog amit csináltatok? Utána milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok

febr. 2. 23:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
Teraszon meztelenül ebéd, a bnőm a székben felállt és az ubisalis tálba pisilt utána ettünk tovább, a bal kezével a farkammal játszott, közben én is pisiltem felfelé a hasamra, stb stb stb.
febr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Orvosnak beöltöztem, fehér köpeny, fonendoszkóp, vérnyomásmérő, nyelvlapoc, steril gumi kesztyű, sikosító stb. És tetőtől talpig orvosi vizsgálatnak vetettem alá az önként jelentkező páciensemet. Volt ilyen nő is és férfi is.
febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
Domináns exem parancsára erényövet hordtam hosszútávon (1+ hónap) és egyszer teljesen meztelenre kellett vetkőzzek egy erdőben, majd egy fához kikötözött, csipeszeket rakott rám, majd vibrátorral orgazmusra kényszerített.
febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagytam neki "oda", utána meg a számba, de majdnem elhánytam magam. Azóta soha többet, és nem az íze miatt, hanem a tudat. Ráadásul nem is én akartam, csak belementem, amilyen hülye vagyok.
febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
Pár alkalommal szexeltem egy tőlem idősebb nővel. Fenék fétise volt, ezért nagyon sokszor nyalt. Egyszer elég ittasan dugtunk, amikor nyalakodás közben az ujját is bevetette. Azt mondta neki a látvány és a tudat nagyon izgató volt. Nekem inkább fura.
febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

Deresre szíjazva 50-et vert a fenekemre bottal egyik csaj ismerősöm.

[link]

Mindketten nagyon beindultunk tőle. De főleg ő és folyton ezen járt az esze.

febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom mennyire perverz, de egy nyaraláson a teraszon beleült, miközben a barátnő elment vmiért, miután visszajött még fél órát dumáltunk vele, csak kicsit többet fészkelődtünk.

Kertben, vízben, szabad téren többször is.

febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
75%
Latino fuerte hallgatása közben rávertem a partnerem arcára.
febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%
Dominám hasára tettem süteményt és megettem róla szerintem óránként 20 ezerért ez igencsak perverz legalábbis gazdaságilag
febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
10%
Azt nem akarjátok hallani 😆😆
febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!