Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, arcra élvezést szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, arcra élvezést szeretitek?

Figyelt kérdés

febr. 3. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen:)
febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Kétlem, hogy bármelyik nő szeretné, még ha meg is teszik a párjuknak.
febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nem.
febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Már csak azért is szeretem, mert kiváncsi vagyok, hogy a pasi mekkorát fog spriccelni. Ebből tudom, hogy mennyire élvezte az egészet. Szeritem sokkal nagyobbat is tud élvezni mintha gumiba élvezne. Nyilván nekem is sokkal izgatóbb az arcomra, mintha gumiba engedné.
febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ez túlzás, hogy szeretné valaki. Viszont kapcsolatban egy nő szívesen megtesz olyan dolgokat a párjának, amivel örömöt okoz neki.

Végülis van fürdőszoba.

febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szeretem túlzás, de a pasim kedvéért megteszem, mert tudom tetszik neki. Nem gondolom megalázónak sem.
febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig a legtöbb hölgy partner sok esetben kérte is hogy arcra élvezzek. Csak a hajra kellett vigyázni mert,szar kimosni belőle állítólag. Sőt sok esetben még ez szóba sem került,mert nem ezzel indítok ugye. Én nem vagyok rest megkérdezni a dolgokat. Nekem a legtöbb esetben azt mondták így érzik a forróságot a mennyiséget .
febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!