Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők nagyrésze miért gondolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagyrésze miért gondolja azt, hogy a cuckold szexben nem ő dönt?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a nők nagyrésze abban a hitben van, hogy a férfi választja ki a bullt3es akkor nekik azzal kell lefeküdni, közben meg egyáltalán nem így van, pont hogy a nőre van bízva a dolog, hogy számára vonzó pasival bújjon ágyba.

Akár a párja jelenléte nélkül is.


febr. 5. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert sokszor szerintem a pasijuk vágyainak kielégítése miatt mennek bele a dologba, nem pedig vágyból/szabad akaratból.


A közösen megbeszélt, normálisan felépített szexuális élet ahol mindkét fél fel tudja fogni a hármasozást és fel is tudja dolgozni, meg tudja élni azt minden részével, minden aspektusával együtt igencsak ritka.

Sokan ezt nem felnőtt játéknak és kikapcsolódásnak, hanem szexuális segédeszköznek fogják fel (természetesen az is, de mint tudjuk nem minden bogár rovar, de minden rovar bogár...vagy miaszösz :D)

febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen segítek az ilyen " fétisben" szenvedő férfiaknak, de csak akkor, ha tényleg bejövök a nőnek és ő is nekem...van, ahová visszahívnak könyörögve. Van, amikor én mondtam nemet. A csinos, vékony, sportos nőket kedvelem...
febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hallottam már olyanról , hogy a férj jelölte ki a feleségének , hogy kivel , hol és mikor és mit kell csinálnia .

De őket ez így , ebben a formában izgatta .

De valóban a többség cuckold kedvelő párnál a nő dönti el , hogy kivel , mikor és mit csinál szívesen .

Ezt a legtöbb férj így is akarja , hogy történjen .

febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert nagyrészt a férfi választja ki, hogy kivel dugatja a feleségét, általában nagy farokkal akarja szétdugatni.
febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű miről szól a cuckold: van egy férfi, aki arra izgul, hogy a nőjét más dugja. Ez mi más lenne, mint az adott férfi vágyainak a kiszolgálása? Itt semmiféle női szempont nem érvényesül, neki a szokásos szexbaba szerepen kívül nem jut semmi.
febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

...és ez kedves utolsó a legszarabb az egészben...szerintnem legalábbis.

Nem bírom amikor a nőket ennyire semminek nézik, miért ne lehetne beleszólása?

Megint más téma, amikor a nő is ezt akarja, ne értsetek félre, elismerem hogy ilyen is létezik.

febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!