Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok, ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha szex előtt valaki behúzná a kéziféket, hogy mégsem szeretné és hagyjátok abba, pedig már a vetkőzésnél tartottatok?

Figyelt kérdés
Nagyon kiakadnál egy ilyenen?

febr. 5. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Volt ilyen

Nagyon csalódott voltam fogtam magam azt haza mentem többet nem mentem oda

febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyenben részem. Én nem akadtam ki. Próbáltam higgadtan és megértően kezelni a helyzetet.
febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Megölelném és megnyugtatnám, hogy nincs semmi baj. Az ilyesmi nem lehet kényszer.


F

febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám hogy nincs semmi baj, megkérdezném mi a probléma és segíthetek-e rajta, illetve hogy helyette szeretne-e valami mást csinálni, összebújni, filmet nézni, beszélgetni...

Ha valaki ezen képes kiakadni, az egy ösztönlény és zárt osztályon a helye, nem valakivel egy ágyban.

febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem akadnék, de a helyzettől sok függne, ki és milyen a lány. Egyszer volt, egy csaj, akivel úgy volt megbeszélve, hogy tali, és lefoglaltam egy szobát délutánra, hogy akkor mehet a menet, eldumáltunk, ő mondta, hogy akkor menjünk, aztán az volt a helyzet, ő sem volt független, én sem, de én sokat kérdeztem előtte, hogy biztos-e a dologban, és mindig leállított, hogy nyugi, én utaztam, nem is a távolság volt a bibi, hanem, hogy csak órákkal később tudtam hazautazni, és már ruhanélkül voltunk, és elkezdte, hogy inkább ne. Nem bántottam, de nem is szóltam hozzá, olvasgattam, tévéztem. Legyen már harminc éves korára ennyire felnőtt, hogy tudja mit akar..
febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem akadnék ki. Sok oka lehet, meg lehet beszélni nyugodtan.
febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Az 5-ös esete jól rávilágít a lényegre, hogy nagyon helyzetfüggő.

Van, hogy megértéssel, elfogadással vagy. A másik véglet, meg hogy dühös leszel vagy úgy érzed, átbasztak, szórakoztak veled. Kettő közt meg van a csalódottsággal kombinált kulturált beletörődés.

Szerintem mindig vágja az ember, melyik esetről van szó. Ha valaki tényleg maximumra húzza az agyad, totál felizgat, és már a makkod a bejárathoz van igazítva, és akkor gondolja meg magát, miután autóztál hozzá 120 kilométert, és már tombolnak a spermiumok a kilövőállásban, akkor nehéz higgadtnak maradni. Ez amúgy biológiai is. Nincs agresszívebb egy totál felizgatott és kielégületlenül hagyott hímnél, mert el van öntve a vérkeringése tesztoszteron hormonnal.

febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg nyilván simán meg tudod érteni, ha a szomszéd 16 éves lány hirtelen meggondolja magát, hogy mégse akarja még veled elveszteni a szüzességét. De ő még egy bizonytalan tini.
febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor már legalább egy cumi, pláne ha már felállt.
febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!