Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a szexről való beszélgetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szexről való beszélgetés szabályai egy nővel?

Figyelt kérdés
Banálisnak tűnhet, de szerintem nem triviális sokaknak pl az hogy ne tegyék orgazmus kényszerbe a nő. Nektek mi jut még eszetekbe?

#beszéd #orgazmuskényszer #Beszélgetés szexről #Nők a szexről
febr. 7. 07:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Beszélgetés során hogy tennéd orgazmus kényszerbe?


Egyébként ha csak beszélgetsz akkor olyan alap szabályok vannak, mint például a tisztelet, normális hangnem, pucér meg szexi kép után való kuncsorgás mellőzése és talán az is, hogy normálisan állj a másikhoz. Szexről lehet beszélgetni, de az a baj, hogy sokaknak a fejében ez kb azt jelenti, hogy az adott nőt ő majd nem szép szóval, de dughatja.. és még felháborodik, ha esetleg elutasítják.


Én az a típus vagyok aki szívesen beszél róla, de tudok ebben határt tartani. Itt például nagyon jellemző, hogy leírsz valamit és egyből 6-7 kiéhezett pasi rád ír kérdésekkel vagy ajánlatokkal. (Persze csak akkor, ha nőnek hisznek.)


F

febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1. Hát én úgy gondoltam hogy már együtt vagytok, van mar szex, és utána mikor van beszélgetés, akkor a férfi az orgazmus ilyen olyan mondon elvárja, vagy mondjuk a magát, vagy a nőt hibáztatja, amiért a nőnek nincs orgazmusa.

Meg ilyesmik. Sokaknak sok minden miatt lehet orgazmus kényszere.

febr. 7. 07:29
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Igy viszont amit írsz az nem szabály, hanem egy hatalmas RED FLAG a nő számára.
febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért van orgazmus kényszerünk, mert az egy rohadt jó érzés, és nyilván mindenki szeretné átélni, mindig. Nem azért, mert a párunk elvárja.
febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pl ne kérdezz a puncijáról, mert az bunkóság.
febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Te nagyon el vagy tévedve, ha azt gondolod, hogy a szimpla beszélgetéstől majd nedvesedni fog a bugyi, pláne orgazmus közeli élményben lesz része.

Szerintem te még szűz vagy, de ki tudja.

febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6. Szerintem meg te nagyon okos akartál lenni, de erőteljesen benézted.

Kutya nem beszélt arról hogy beszélgetéstől orgazmusa lesz bárkinek is.

febr. 7. 11:55
 8/16 anonim ***** válasza:

7



Olvasd el a saját kérdésedet....

febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8. Szövegértés egyes!

Ha nem tudod értelmezni, akkor legalább ne kötekedj!

febr. 7. 12:00
 10/16 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek igaza van 7-es. Nem azt írta amire te lükeséget írtál.

A kédéshez hozzászólva meg szerintem Te mint pasi hiszed hogyn a nőnek kell. Mi nőm meg hisszük, hogy a pasiknak kell. Így amikor nincs még sem akkor az kiakasztó mert egyből mi jönn le? "Hogy biztos szar vagyok, valamit nem jól csináltam". Érted Te ezt kérdező? Nekem is fura, flusztáló.

Nem ez érdekelt válszaként, bocsesz!

febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!