Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valami aberráció lehet nálam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami aberráció lehet nálam?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, mindketten fiatalok vagyunk, én elég tapasztalatlan is. Önálló lakásban lakik egyedül, igy sok időt töltünk együtt. Tegnap estefelé készültünk valahova, éppen befejeztem a borotválkozást (van hogy kétszer kell egy nap) és álltam meztelenül a tükör előtt, amikor a barátnőm mögém lépett, belemarkolt a fenekembe és rácsapott egy nagyot, majd kiment. Megfordulva láttam, hogy a seggemen maradt a kéznyoma, teljesen beindultam, utána mentem és elkezdtem levetkőztetni, bár tiltakozott kicsit, hogy elkésünk. Nagyot szexeltünk, azóta többször kérdezte, hogy mitől indultam be ennyire, de nem merem elmondani, nehogy betegnek gondoljon.

febr. 10. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális, semmi aberráltság nincs benne, nyugi! 😅
febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az indított be hogy dominánsan viselkedett vagy az hogy jelezte hogy kíván. Neked kell érezni melyik inkább.
febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2. Nem tudom. Ahogy éreztem a fenekemen a bizsergést, már állt is föl. Egyébként arra nem vágyom, hogy "uralkodjon" rajtam.
febr. 10. 10:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik a pasim feneke és rá is csapok. Olyankor ő is mosolyog.
febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy aberrácio, egyszerűen csak kívánjátok egymást. Azért itt a gyakorin sem kell mindent elhinni a nagy majd én jobban tudom és megmondom embereknek. Élvezzétek egymást és az életet amíg csak tudjátok.
febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Így visszagondolva, talán az volt bennem, hogy:Milyen kis "csintalan", hogy ezt csinálta, alaposan meg kell du@nom őt!
febr. 10. 10:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Odaértetek a programra?
febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit elkéstünk, de nem volt jelentősége, egy kis iszogatás, meg beszélgetés volt barátokkal, annak örömére, hogy lezárult a vizsgaidőszak.
febr. 10. 11:07
 9/11 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ó, azok a régi, szép " vizit " bulik... 🤩
febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
# 9. Orvosi?
febr. 10. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!