Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú férfiak (18+ cm),...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú férfiak (18+ cm), milyen érzés az hogy minden nő oda-vissza van a farkatokért?

Figyelt kérdés
febr. 12. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

EGyáltalán nem mindegyik van oda érte.

A 14 centis sokall jobb.

febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Férfiként írom, hogy max az agyatlan ösztönlények vannak "oda-vissza" a nagy péniszért. A férfi nem cerkaméret függvénye.
febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Ez abszolút nem igaz.

Nekem nagy és vastag is, nem egy nővel nem működött a szex és amikor rájössz, hogy emiatt elvesztesz egy számodra ideális kapcsolatot, legalább annyira rossz érzés, mintha valakit egy nő mondjuk a 10 cm es farka miatt ignorál.

febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Nőként mondom, hogy én utálom a nagyfarkú, beképzelt férfiakat. Nagy az arc a semmire.
febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Én örülök neki
febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 18 centi, de volt olyan nő, akivel nem nagyon ment a szex, mert fájt neki akár mennyire is vigyáztam. Buta aki azt mondja, hogy csak a nagy jó!
febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
S milyen érzés hülyének lenni? :)
febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Volt akit a farkammal hódítottam, de nem ez az általános. Inkább a kedvesség, figyelmesség és a humor.
febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Fantasztikus érzés. Kimegyek az utcára, pörgetem, lobálom, és minden nő döbbent áhítattal nézi.

Néha sikoltanak, de az nyílván a hirtelen rájuktörő orgazmustól lehet.

febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Persze van "öblös" nő, aki kifejezetten nagy farokkal tud csak igazán élvezni, de a nagyfarkúak nem ezért sikeresek a nőknél. Hanem azért, mert azt hiszik, hogy a nagy farkukra buknak a nők, ettől pedig magabiztosak lesznek, a nők pedig a magabiztos férfiakra buknak. Tehát egyfajta közvetett vonzereje van a nagy faroknak a nőkre. A nagy farok státuszszimbólum is, és melyik nő ne akarna magas státuszú férfit magának.
febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!