Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, titeket is fárasztana,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket is fárasztana, ha a pasitok csak a csiklóingerlést tartaná fontosnak?

Figyelt kérdés

Valahányszor előjátékra kerül sor, ha én nem dugom be a kezèt a hüvelyembe, akkor magamtól a holdat is lerimánkodhatnám, mire hajlandó benyúlni. Nem volt még barátnője, de akkor is ezt minek kell mindig irányítani? Nem egyértelmű, hogy senkinek sem csak csiklóbizergálásra van szüksége? :/ Plusz azt sem érti, hogy a nő sem működik ilyen téren annyira máshogy mint egy pasi. Tehát finoman kell elkezdeni ingerelni, de hiába mozgok bele, ő nemhogy venné a lapot, és gyorsítana, jobban nyomna, még lelassul!!! Most komolyan miért hiszi, hogy ha 15 perc alatt sem megyek el, akkor igenis csinálni kéne valamit vagy próbálkozni valami más technikával. Egyszerre csak 1 ujját használja. A többit meg fene se érti miért rányomja a szeméremdombom bal felére (mert jobbkezes), ami már önmagában sem egy izgató érzés, inkább kellemetlen mert tényleg nyom. Nem simizi kedvesen a szeméremajkakat, forgató mozdulatok nincsenek, csak ez a fel-le mocorgás aminek nem érzi az intenzitását, ahogy írtam akkor se ha belemozgok már mert fel vagyok húzva, elegem van, kínoz, csináld már, mert el akarok menni...


Állandóan a számban van a nyelve. Én nem tartom szexinek a kényszeres nyelvezést, mert sokkal izgatóbb mást is csinálni közben a fejemmel, számmal, orrommal szagolni, vagy hogy hagyjon már szabadon nyögni, sóhajtozni. Vagy van akinek ez a normális?


Orál szex fel se merült. Én nem hiszek abban h nekem kell kezdeményezni, vagy ha a nő nem kezdeményez, akkor a férfi nem erőszakoskodik... hát talán lenne kedvem ha önként adna. Önző vagyok, én nem bukok senkire ha ő nem ad előbb, mert mindig a nőnek nehezebb az orgazmus, tiszteljen meg annyival, hogy nem csak egy bizerga vagyok, akibe valahogy kell annyi nedvet csavarni hogy betehesse.


Azt már meg sem említem mennyi vádli meg bármilyen lábfájdalmam lett attól, hogy 20-25 percekig háton fekvő pózokba kell tartsam mindig a lábam valahogy, mert nem megy előbb... nem hiszem, hogy reális elvárás, hogy túlsúlyos nőként bírjam ezt a pózt ennyi ideig, full önzésnek tartom, hogy nem rakhatom le a lábam... :(



febr. 13. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg ezt elmondhatnád neki is.... Pláne, hogy te vagy az első barátnője. Mindketten jobban járnátok.
febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondd neki hogy olvassa el amit ide írtál.
febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 StevenUp ***** válasza:
30%
Túlsúlyos nőként mire fel válogatsz..?
febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Mekem dagadt nőre fel sem állna. Éz is nagy teljesítmény részéről.
febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert olyan társadalmi rétegből jöttem, hogy nem adok alább. Nem vagyok vészesen kövér, +10 kiló, de hát ezt a köreimben minden 3. Lány is hozza mégis tudunk szépek és csinosan vonzóak lenni.
febr. 13. 23:45
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bár a külsőmet gyakran dicséri, semmilyen belső, szemelyes tulajdonságomra nem mondott szinte soha semmi kedveset vagy szépet. Azért nőként nem nehéz egy megkeseredett hárpiának éreznem magam, ha nem táplálják a lelkem, mintha csak annyiból állnék hogy jó csajnak tart meg párszor megdicsérte a főztöm.
febr. 13. 23:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Plusz 10 kg nem a világvége. De ha túlsúlyos is lennél, akkor sem kell bárkivel összejönnöd, ne hallgass a válaszadókra.


Abban viszont igazad van, hogy ezt neki kell elmondanod, hogy mit hogy csináljon... Annak mondjuk alapnak kellene lennie, hogy figyeljen rád, de ezek szerint, ő nem ilyen...

Az orál hiánya fura, én még szerencsére nem találkoztam olyan férfival, aki ne akarna nyalni.

Na de száz szónak is egy a vége: vele kell beszélned erről.

febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok. Elírtam. Helyesen: abban viszont igazuk van...


Most olvasom amúgy a hozzászólásod. Elêggé felszines kapcsolatnak tűnik ez nekem.

Nem lehet hogy azért jött össze veled, hogy végre legyen egy baràtnője?

febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tényleg tetszem neki külsőre, látom a szemén és nyilván vágyik az ölelésre stb. Ez a szeretetnyelve. De én próbálom indirekt is tanítani, én dicsérem, kedveskedem neki és szóban semmit se kapok vissza. Én nem akartam hinni ebben a dologban, hogy a szeretetnyelvek fontosak, de így elég nehéz, hogy nekem a megerősítő szavak és a mély beszélgetések egy a kapcsolat alapjai, ő meg egyiket sem tartja fontosnak fèl év után se.


A testi èrintés nekem sosem volt annyira a szeretetnyelvem, csak idővel beletanultam. Pl: alváskor nehéz ha ölelget, nem kényelmes, rengetegszer felébredek és nem tudom kipihenni magam, pedig csak 2x alszom vele minden héten. Sokkal könnyebb lenne, ha jó, bujcizunk picit elalvás elött, aztán mindenki befordul a maga kis pózocskájába, aztán alszunk és reggel ebredéskor megint lehet picit bújni. :D De nem, nála ez annyira ösztönös hogy 2 forgolódás közben is, ha ő nem ébred fel, de akkor is átkarol én meg felébredek erre mindig de nem mindig tudok visszaaludni. :/ vagy ki kell menni pisilni. És még szóvá is tette hogy pisilek éjjel.


Úgyhogy bármennyire is hülyeségnek tartottam, valahogy nem megy ez a kémia dolog, ha neki ennyire magas igénye van az érintésre, amire nekem meg nincs, ő meg nem ad szavakat, amire meg én vágyom úgy mint egy falat kenyérre.

febr. 14. 00:06
 10/16 A kérdező kommentje:

Volt olyan barátom, ahol semmilyen szinten se merültek fel a szeretetnyelvek, azt sem tudtam mi fán terem, mert vele ebben totál egyeztem... csak hát megcsalt :/


Más felnőtt párom meg nem volt, a kamaszkoriakat nem számolom.

febr. 14. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!