Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért nem szeretik/ê...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem szeretik/êlvezik az anális szexet?

Figyelt kérdés
És a nők miért akarják annyira?

febr. 15. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább fordítva van.
febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is írja. Soha nem volt alkalmam kipróbálni.
febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1/2 - Biztos?
febr. 15. 07:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok. Én a tapasztalataim alapján mondom csak. Gondolom hímnemű vagy. Téged ez taszít?
febr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Fix.


Egyébként miután a ffi bevállalja, hogy sggbe tosszák, utána talán hagynám. Talán, de ingerem sincs ilyenre.

febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Nem taszít. De a nők szinte állandóan azt akarják hogy a férfiak az ő seggüket hegesszék.
febr. 15. 07:19
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Én pl. szeretem


32/n

febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Mindennek meg van a maga helye és ideje. Trágyázni az istállóban kell!
febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Párom szereti, buttplug aztán hajrá. De én is szeretem mert ott a prosztata, ami nagyon jó érzés.


Amúgy nincs ebben semmi különös, mindenki csinálja azt ami jól esik neki. (Egészen addig amíg nem árt vele másoknak és nem ütközik törvénybe)

febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én férfiként nem szeretem. De ez eddig egyetlen egy alkalommal volt hátrány. Minden más esetben örültek a partnerek, hogy nincs anál, vagy semleges volt számukra, hogy van, vagy nincs.
febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!