Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől függ, hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy a lányok hány éves korukban kezdenek maszturbálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogy a fiúknál elég nyilvánvaló az, hogy kb. 13 éves korukban, már kívánják a szexet. Akkor kb. már minden fiú maszturbál.

A lányoknál viszont állítólag nem ritka, hogy csak 17-18 évesen vagy később kezdik az önkielégítést, miközben 12-13 éves korukban már menstruálnak.

Tehát a lányoknál nem kapcsolódik az első mestruációhoz a nemi vágy megjelenése?



febr. 16. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lányoknál bármikor előfordulhat. Az egyik barátnőm kislánya már két évesen is "úgy" lovagolt a labdán, meg hátradőlt és dörzsölte magához a pelenkáját a lába között.
febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, ahogy egyébként a fiúknál is. Van, aki egyáltalán nem maszturbál.
febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
“A lányoknál viszont állítólag nem ritka, hogy csak 17-18 évesen vagy később kezdik az önkielégítést…” fogalmam sincs, hogy ezt miből számoltad ki, de akikről én tudok, mind 10-12 évesen már csinálták. Ahogy én is.
febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Én is olyan 11-13 év körül kezdtem pedig akkor még nem volt internet meg senkit se tudtam megkérdezni mi a normális?

Azt se tudtam mi az az orgazmus. Annyira megijedtem hogy hüvelyi azóta sincs

febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Én azért elég korán kezdtem, mindenki más…
febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik lányom már ovis korában szeretett játszani a zuhannyal magán, csak még nem tudta, hogy miért.
febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Cuki lehetett 6. 😊
febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 NTBS ***** válasza:
100%
Egyéni fejlettség, kíváncsiság!
febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11 évesen jött meg először, de 16 éves koromig semmi nemi vágyat nem éreztem, akkor kezdtem önkielégíteni is.
febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ovisként már simogattam magam odalent, persze ahogy a hatos kislánya, én se tudtam hogy mi ez.
febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!