Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatban élők, használtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők, használtok szexuális segédeszközt pl vibrátort, a gyönyör fokozására?

Figyelt kérdés
Ha használtok, milyen rendszereséggel, és mennyire izgató ez számotokra?

febr. 16. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább közösen
febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Használunk, izgató, de de szándékosan nem túl gyakran. Egy-két cucc túl durva, azzal ember nem tud versenyezni.
febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Van nekünk is egy. Nagyon vékony mert csak az ilyen jó nekem.

Prosztata vibrátor.

F

febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vibrátor, bilincs, ostor, jelmezek stb... olyan gyűjtemény van itthon, hogy már lassan szexbolt leszünk.

Ezekbnélkül már nem is menne a szex.

Egyesek szerint betegek vagyunk, de hát seki sem tökéletes...

febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudsz olyan szexjátékot mondani ami ne lenne nálunk megtalálható. Rengeteg fajta eszközünk van, 3 szekrénnyi és 2 fióknyi. Emellett sok jelmez, uniform, szexi hétköznapi kiegészítő. Vannak ritka darabok is. Enélkül nem nagyon lenne kedvünk bármit is csinálni. Minimum egy nyakörv azért kell rám :D

19l

febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Használunk, mindenféle játékszert hol közösen, hol egyedül. A páromtól kaptam, értelmesebb ember annál mintsem egy dildóra féltékeny legyen.
febr. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Használunk dildó, csikló és g pont vibri, plugok. Majdnem minden alkalommal valamit. Kivéve ha gyors spontán szex van.
febr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi gumikesztyűt használunk rendszeresen.

Mindketten felvesszük,és izgat minket nagyon.

febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 22 evembe telt, hogy megtaláljam azt a nőt akit ugyan azok izgatnak mint engem. Játekok hada van itthon. Szerencsére elég bevállalós lehez már csak a kora miatt is. Én 48F ő 29N. 3éve együtt.:)
febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mondhatom bátran hogy nálunk is rengeteg játékszer van.

Ami még nincs az egy fuck machin és egy electro. Gondolkodom hogy berendelek egyet mindegyikből. Tapasztalat esetleg ?

A pár pasi tagja vagyok.

febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!