Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz 20 évesként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz 20 évesként 40es nőt találni szexre?

Figyelt kérdés

febr. 17. 13:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ kinek nehéz.

Aki szarul néz ki, az majdnem semmilyen nőt nem talál szexre.

febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31 évesen sem könnyű, pedig tudnám kényeztetni minden értelemben, ha lenne jelentkező.
febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Mert csak szexre akarod.. Az élet nem csak arról szól, és egy negyvenes nőnek, de bármilyen nőnemű embernek nem csak az a lényeg, hogy legyen szex, De majd megtanulod, talán ha nyugdíjba mész:)
febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 40+nő vagyok. Mondjátok már el miért van ez az érdeklődés? Mindenhol ezt tapasztalom.
febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
4es vagyok itt válaszoljatok ne priviben.
febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 Is te hogy állsz ehez? Te szoktál vágyni fiatalabb férfiakra?
febr. 17. 14:57
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok. Férjem 3evvel fiatalabb de gondolom nem erre gondoltál.

Vágyni az túlzás de mondjuk úgy megnézzük egymást.

febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

44 éves vagyok. Lehetne húszas szexpartnerem, de egyáltalán nem vonzanak. Nekem kell az az èlettapasztalat, ami egy huszonèvesnek nincs, legyen akármilyen intelligens és empatikus.

Továbbá, azt látom, hogy úgy 40 éves kor fölött érnek be az emberek, akkor tudnak igazán őszintén fordulni a másikhoz, vágyakat, igényeket megbeszélni, nyíltan, bátran kommunikálni, figyelni a másikra.


Biztosan van kivétel, én a saját tapasztalatomat írom.

febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
Haza akarok menni.
febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
2 "tudnám kényeztetni minden értelemben, ha lenne jelentkező." Rátapintottál az egyik lényeges dologra: " ha lenne jelentkező" Ülsz a géped elött és várod a jelentkezöt. Nem teszel semmit, csak vársz....vársz....vársz.
febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!