Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Öklözés? A barátnőm szereti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öklözés? A barátnőm szereti, meg èn is szeretem neki csinálni, viszont utána fura szagú a puncija - nem mindig - akkor is ha előtte alkoholossal fertőtlenítettem a kezem, kinek milyen tapasztalat van?

Figyelt kérdés

febr. 20. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Persze, gondolom könyékig vagy benne nem?
febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csukló. Addig lazàn.
febr. 20. 19:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h9gy a síkosítót érzed? Gondolom a fistinghez azért használtok pkusz kenőanyagot.
febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Használunk hogyne. Meg elő van tágítva a punci. Mondjuk csinàltuk màr durvábban, azt is èlvezte.
febr. 20. 21:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Kell nekem egy ilyen csaj
febr. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Dehogy kell, csak azt hiszed hogy kell neked.
febr. 21. 07:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért de minek kell alkoholos akármivel fertőtleníteni a kezed? Szerintem ez lesz az oka.
febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem! Mert amikor nem fertőtlenítettem, csak jól megmostam alaposan, akkor még jobban olyan volt, nyilván lefertőtlenítem inkább, itt az öklözést sokszor ne úgy kèpzeld el mint a neten, hogy finoman húzogatja ki be, nekem rendesen jár benne a öklöm, gyorsan, ő meg persze sikít, meg forgatom benne az öklöm, erősen ökölbe szorítom, egyszerre kínlódás és élvezet, ahogy elmondja.

A sima kórhàzi gumikesztyűt beszéltük hogy majd abban próbáljuk legközelebb, nem natúrba, mást nem igen tudunk elképzelni hirtelen, mindent lemosunk amit feldugok neki, még a likőrös üveget is, bár az üvegtől nincs is ilyen utóhatás.

febr. 21. 08:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem amit akarsz mondani, hogy minden legyen steril, de pont ez, hogy amivel fertőtlenítitek, attól ilyen. Egy oda nem illő anyaggal találkozik a szervezete. A puncit belülről nem is szabad mosni mivel öntisztító, akkor szerinted egy vegyszeres dolog oda bekerül, jó hogy így reagál rá a szervezete.
febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az alkohol elpárolog… egyébkènt meg mosatlan kézzel befele eleve nem nyúlkálunk, mert ez is nyàlkahártya belülről, ugyan ez az íny, minden hamarabb szívódik fel. Azért írtam ki, hogy mások mit tapasztalnak, gondoltam hogy tanács nem lesz sok vagy kevés, mert sok nő fèl az öklözéstől akkor is ha izgatja.
febr. 21. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!