Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékonyabb péniszűeknek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyabb péniszűeknek hogy marad fent az óvszer?

Figyelt kérdés

Gondolok most a 3 vagy 3,4cm átlagos ártmérőre (ami kerületet tekintve 9,4-10,6cm.


Nem csúszik le, meg nem esik le? Milyet szoktak ők használni (márka, típus)?


Nők is írhatnak, de csak ha biztosan tudták mekkora volt a pasinak akivel voltak vagy vannak.



febr. 21. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Átmérő alapján tudsz választani aztán próbáld ki éles hrlyzet előtt. Ez a legbiztosabb módja.
febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
a tovenel korbetekerem szigszalaggal, vagy gyorskotozovel. ha jol sikerul, olyan szerepet tolt be mint egy penisz gyuru
febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

Tokeletesen fenn marad.

Nem neveznem vekonynak ezt a 3 cm az atmerot. Ez teljesen jo. Sot a 3,5 mar majdhogynem vastag kategoria .

Nyugi,valakinek nagynak szamit es tetszeni fog neki.

Jo ra a piros dobozos masculan .

Nem kerek privit,van vkim.

febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
nekem majdnem 6cm a legvastagabb részen szval engem inkább szorítanak az óvszerek
febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vékony, kissé csúszkálni szokott, de szerintem inkább három alatt. Azért az normális. Átlag óvszereket használtunk, Rossmann márka, Masculan, Durex. N
febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Bocs az offért, de kellemes meglepetés, hogy van még valaki, aki tud kerületet számolni.
febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem a 4 cm vastag farkamról is mindig csúszott le, ráadásul olyan idegesítő számomra, hogy mindig lankadozik tőle a farkam, és ahogy lankad, azonnal vékonyabb lesz és csúszik le. Erőltettem, amíg muszáj volt, de arra jutottam, hogy én nem tudok normálisan dugni gumiban. Szerencsére már évek óta nem kellett húzzak.
febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Aki komolya vette a kérdést és a választ is, annak köszönöm. Sajnos elég kevés eddig a konkrét, használható hozzászólás


#1 sajnos az ötleted teljesen mellőz minden gyakorlatot. Szerintem rajtad se volt még óvszer, vagy ha igen nem aktus közben.


#2 jó vicc, csak hozzá kellett volna tenni, hogy "Ne próbáld ki otthon!"


#6, nekem szól az elismerés?


#7 Te nem tartozol a vékonyabb kategóriába.

febr. 21. 19:25
 9/17 anonim ***** válasza:

A bolti alap óveszer átmérője, hy jól tudom 51-53 mm között mozog. Anno a Müllerben lehetett kapni a Young Heatrs óvszerből M-es méretűt, ami 49 mm-es átmérővel operál, sajnos ez a termék valamiért megszűnt, de a My Size óvszerekből létezik, sőt ennél kisebb átmérővel is, illetve más egyéb márkák is gyártanak 49 mm-es, vagy kisebb óvszert, neten rákeserve a kínálat kvázi végtelen. Esetleg ezt az irányt próbáld meg, sajnos nem lesz olcsó, mint mondjuk egy sajátmárkás óvszer, de a problémát megoldhatja.


Jelenleg én ezt az óvszert használom, bár kicsit vastagnak találom, de ha kellően fel van az ember hevülve, akkor szinte mindegy is.


[link]


Remélem sikerült segteni.

febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi 20:39, ez elég kedves és segítőkész válasz volt. Fontos, hogy konkrétumot is említettél (linkeltél is). Szerintem az átlag az olyan 53mm ± 3mm


Pl a Lifestyles Skyn 53mm, 180mm hosszú. A hossz azért elkél.

Durexek azt hiszem 56mm szélesek (ha jól tudom a megadott szám a kerület fele igazából, csak ez soha nem hangzott el szexuális felvilágosításon és máshol sem, pedig az én időmben internet se volt még mindenkinek)

febr. 21. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!