Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen fajta hajfétisről mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fajta hajfétisről mi a véleményetek? Első sorba Lányokhoz irányulna a kérdés.

Figyelt kérdés

Nos, mint ahogy néztem és olvasgattam már az itt meglévő feltett kérdéseket ezzel kapcsolatban elég megosztóak a vélemények, főként akinek ez van gáz és hogy buta/defektes az illető.


Első sorban a kérdés és válaszok aránya hajvágás és a felnyírt/kopaszra öszpontosul amit megértek de én a szöges ellentéte vagyok. Nem szeretem ha levágják / a rövid hajat sem szeretem (ha váll alá ér kicsit rövidnek számít nálam).


Én inkább azt szeretem ha hosszú és lehet vele játszani, itt ki is térnék nekem például az jön be a fésülés,mosás,birizgálás, vizesen fésülés, samponosan fésülés. Nektek erről vélemény?


A másik bajom az hogy én először egy Lányon a haját nézem meg és az alapján döntök többségben ha rövid akkor nálam nem nyerő kb. és félek nem tudok vagy csak nagyon nehezen így ismerkedni. És igen szerintem is fura hogy ilyenem van. 23/f



febr. 24. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel. Személy szerint nem is gondolnám nagy kérésnek, ha a párom erre vágyna. Sokan még szeretik is, ha a hajukat birizgálják. :)
febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a nőkön a rövid hajat. Így eleve nem ismerkedem olyannal, akinek ez a személyiségéhez tartozik (hisz ilyenkor szinte biztos, hogy nem változtat rajta pusztán mert megkérem rá).


Ellenben sok nőnek hosszú/hosszabb a baja és nem igazán bánják ha picit hosszabbra kell hagyniuk a kérésedre.


Persze nálam ez kölcsönös, tehát pl a szakáll téren én is hajlandó vagyok változtatásokra, ha ezt szeretné.


Szóval szerintem önmagában ez nem baj.

febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Valld be kérdező fodrász vagy!
febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok kicsit megnyugtató azért, hogy annyira nem elrettentő, 3-as nem vagyok fodrász, hosszú hajat nem vágnék le sose .
febr. 25. 00:05
 5/7 anonim ***** válasza:
A párom is szereti birizgálni a hajamat és nekem jólesik.
ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem fétisem, ám nejem szerette, még amikor fiatalabb volt és jókora hajzuhatag volt fején. Neki az akadt be, amikor kamaszon látta, amint Robert Redford megmossa Meryl Streep haját a Távol Afrikától filmben. Az együtt pancsolást is kedvelte, de főként a hajmosást, szárítást, fésülést, simogatást. Vagyis, vannak nők, akiknek szintén ez a fétisük. Jó párost alkottunk, mert nekem az együtt fürdőzés az egyik fétisem.

(Sajnos pár éve megszűnt nála a szexuálisvágy és mára totál leszokott minden intimitásról. Kedveljük egymást, de így csupán barátsággá alakult a viszonyunk. Felvetődött a válás, ám még mindig együtt vagyunk.)

52F

ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszonylag sokan vagyunk ezzel a "fétissel" - hogy valóban az-e, szerintem a mértékétől függ. Engem is vonz a hosszú haj egy lányon, de azért nem kizárólag. És igen, vannak lányok/nők, akik maguk is szeretik a hosszú hajat, nem bánják, ha szex közben valaki simogatja, enyhén megmarkolja stb. Szóval az adottságokból kell a legjobbat kizhozni, szerintem.
ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!