Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kell a női spriccelős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a női spriccelős orgazmushoz?

Figyelt kérdés
febr. 26. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Kézügyesség, jó technika, és hogy a lány képes legyen alapból erre.
febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mindenki képes erre? Miért? Miben különböznek a nők egymástól, hogy valakinek van, valakinek meg nincs?
febr. 26. 21:06
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

olyan férfi, aki türelmes és nem a saját élvezete az elsődleges számára


20/L

febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos nem mindenki képes. De nagyon sokan meg nem tudják hogy képeseklennének re, aztán jön egy lelkes, kitartó, rutinos punci mágus és kihozza a lányból.
febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

#4 a nők 90%-a képes, csak a férfi tudósok bemagyarázzák, hogy nem, hogy ne legyen gáz, hogy a férfiak 90%-a béna az ágyban


20/L

febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3: Ezzel kapcsolatban adsz tanácsot? Ha bővebben leírnád, hogy mit tegyek jobban, azt megköszönném. Korábban volt lehetőségem spriccelős orgazmust elérni, de nem jártam sikerrel.
febr. 26. 21:32
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

ma 21:30


Ugyanazt írtam mint te csak nem százalékban!

febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

A hüvely has felőli falán, nem olyan mélyen határozott ingerlés.

Pl. abban a pózban működik, ahol a nő háton fekszik és full fel van húzva a lába

Vagy fekszik terpeszbe tett lábakkal és a férfi az ággyal bezárt derékszögű felső testtel marad, nem hajol rá a nőre

Vagy kézzel mindez


Biztos máshogyan is lehet, de eddig ez a tapasztalat

febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

A has felöli oldalon a hüvelybejárattóól 5-8 cm re, aZ nagyjából a középső újj hossza, eg 5ft os nagyságú szivacsos kitüremkedés.

De a legcélszerűbb egy gpont vibrátort venni, azzal könnyebben elérhető, és intenzívebben stimulálható.

Saját magadnak valószínű hogy kézzel nem fogod tudni elérni, ezért is javasoltam a g pont vibrátort.

febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindenki képes rá. Ez nem lesz a homlokára írva egy csajnak sem.


Meg kell próbálni kihozni belőle.


Nekem általában akkor sikerült, amikor nagyon intenzíven, nagyon hevesen adtam a ritmust lovaglóban.

febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!