Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ki tudtok így elégülni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki tudtok így elégülni?

Figyelt kérdés

Lányok tudnátok segígíteni a következő kérdésben.


Amikor a párotok dug titeket, de nagy többségben hamarabb elélvez mint ti el tud titeket juttatni a csúcsra,ha az aktus után egyből el kezdi nyalni és ujjazni a puncitokat ?



Van erre esély?

Vagy mivel ez teljesen más inger így hiába ujjaz kevés az esély az orgazmusra?



márc. 1. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Matematikailag mindenre van esély még ha 0-val is kezdődik.


De amúgy igen. Ha a pali értelmes feltalálja magát. Erre nincsen fix recept mindenkinél más

márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ezért szoktuk úgy csinálni, hogy előbb élvezek el én, és utána jön a behatolás. N
márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha szex közben esetleg nem sikerülne elmennem, akkor mindig sikerül így utána, de inkább ujjak nélkül jobb.
márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dugás közben kézzel izgasd a csiklóját, akkor a csaj elélvez hamarabb, ráadásul utána mindent megtesz neked, amit csak akarsz, hogy te is elélvezz.
márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Én meg szimplán nem szoktam megállni amikor elélvezek, hanem ugyanúgy mozgok még tovább, mert a lüktetésemtől rendszerint a nőknek is mindig orgazmusuk szokott lenni, vagy ha attól közvetlenül még nem is, de nagy lökést ad neki ahhoz, hogy 1-2 percen belül felérhessen ő is a csúcsra, addig pedig még én is bírom folytatni, olyan hamar nem puhul el azért :) ;)

Tapasztalatból írom, mert több nővel is kipróbáltam már, valóban működik! ;)

márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ès mi van ha a nőnek még kell 10 perc?
márc. 4. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!