Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Szerintetek szexet kellett volna kezdeményeznem?

Figyelt kérdés

A napokban áthívott a szomszéd csaj, hogy nézzem meg a mosógépét.

Egy szűk, vékony, most divatos nadrágban volt és egy bő, nagyon kivágott pólóban.

Úgy mutogatta a mosógépét, úgy hajolgatott, hogy sok pillanatban tisztán beláttam a dekoltázsa felöl és tisztán láttam a mellét. Néha meg a fenekét néztem amikor szintén behajolt a gépet mutogatva.

Létezik, hogy nem tudta, hogy kilátszik a melle szinte teljesen? Vagy, hogy a fenekét nyomja az arcomba?

Szerintem neki is tudnia kellett, mert sokszor volt olyan behajlása ahol láttam a mellét.

Szerintetek rá kellett volna mozdulnom, lehet szexelni akart?

Vagy túl gondolom?

(egyébként van barátja, de csak havonta kb. egy hétvégét tölt nála, mert külföldön dolgozik, viszont a csaj terhes, ezt már mondta régebben, elég fiatal a csaj kb. 25 éves)


márc. 1. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt elszalasztottad
márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Ezen agyalok azóta én is, de akkor ott nem akartam/mertem elkezdeni valami egyértelmű kezdeményezést.

Aztán lehet nem akart semmit, de akkor miért mutogatta a mellét, vagy nem tudta, hogy látszik...

Te egyébként nőként vagy férfiként mondod ? Férfinak gondollak, mert mi férfiként gondoljuk így, hogy elszalasztottad.

márc. 1. 10:25
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Igen, férfiként szóltam hozzá, valóban női választ kértél, de már volt ilyenben alkalmam, illetve megesett már ilyen kollegámmal is. Futárként dolgoztam még és telefonon beszéltünk közben és Őt is a mosógéphez invitálták, hogy arrébb kéne tolnia, hát maradjunk annyiban, hogy nem csak azt kellett volna arrébb tolni 😅

A srácnak nem tetszett a nő, szóval nem lett belőle semmi.

Velem is történt már ilyen.


Esetleg az fordulhatott még élő, hogy szereti magát mutogatni és jó érzés volt neki az, hogy illeg neked egy kicsit.


Azért finoman éreztethetted volna vele, hogy bejön neked ez a szitu, aztán max nem lesz belőle semmi és egyértelműen nem is történt olyan dolog, ami miatt rosszul kellene magadat érezni

márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted terhesen veled akarja dugatni magát?

Itt max erre gondolt, amit meg is csinált, villantani akart, de ennyi...

márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen nem kívánhatná jobban a szexet, mint általában? Főleg így, lehet kevésbé érzi magát vonzónak és jól esik neki az, ha kívánják
márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet jol esik neki, hogy kivanjak, de gondolkozzatok mar! Egy babaval a pocakjaban szerintetek egy idegen fickoval akar szexelni, mikozben apu kulfoldon dolgozik? Micsoda egy nem anyanak valo onzo ribncnak kell ehhez lenni...
márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Magadból indulsz ki, hogy normális vagy. Azért nem olyan ritka dolog ám ez. Mégis hány külföldön dolgozó faszi van, aki kint van és küldi haza a pénzt? Ott is sok barátnő félre megy ám! Bár ez a palikra is igaz, akik kint vannak.

Ismerősöm építés vezetőként volt németben, hétvége program az volt, hogy mentek az ott dolgozók prostikhoz.

Nem lesz attól szent egy nő, mert terhes, ha olyan a személyisége akkor ugyanúgy félre fog menni.

márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

#7


És legalább nem kell azon aggódni, hogy teherbe esik. :D

márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Lazy Lover ***** válasza:
Hát eléggé úgy néz ki a dolog ezt el szalasztottad
márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
En is az mellett vagyok, hogy terhesen tényleg nem akart nekiállni mosogépet tologatni. Az hogy kilátszodott a melle, feneke...hogy mutassa meg hogy hol mi a rossz ha nem lehajjolva? Vigyel be laseres prezentálo pálcát vagy mi? :D Simán kozvetlen a csaj és leszarta a dolgot. Egy terhes nonek más dolgok a fontosak, mint egy kosza kufirc egy majdnem idegen pasival.
márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!