Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hány férfival szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hány férfival szexeltetek? Mennyivel volt hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés
Az aktus közbeni csiklóorgatmust ne soroljuk a hüvelyi orgazmushoz.
márc. 3. 09:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

3

Egyszer se volt

márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
26-tal. Minddel.
márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
15 csajjal, és ebből 3 vagy 4-nek volt hüvelyi orgazmusa (az egyikben nem vagyok biztos). Köztük a jelenlegi csajomnak is majdnem mindig van orgazmusa tőlem, talán ezért is vagyunk együtt több, mint 3 éve. A maradék 11 csajnak kb a felét eltudtam juttatni a csúcsra ujjal vagy nyalással, és a másik felét sehogy (vagy szóltak, hogy úgysem tudnak csúcsra jutni, és ne zavarjon ez engem, vagy csak futókaland volt, és nem volt elég idő, hogy rendesen megismerjük egymást).
márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
3as vagyok, közben látom, hogy nem kellett volna férfiként válaszoljak, bocs :))
márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Semmi gond #3, legalább értelmeset írtál. Csak nem akarom, hogy most bárki licitálgasson
márc. 3. 10:16
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
3mal szexeltem ebből egyel volt hüvelyi orgazmusom.
márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Kettővel (az exemmel és a jelenlegi párommal) és mindkettőjükkel volt.
márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
És ezekből hány színlelte?
márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%
4el és ebből csak a jelenlegi párommal van hüvelyi orgazmusom is.
márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
17, és hálás vagyok a sorsnak, hogy képes vagyok hüvelyi orgazmusra. Mindel átéltem.
márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!