Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan élvezzek el előbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élvezzek el előbb?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nem rég jöttünk össze, előző kapcsolatomban volt rendszeresen szex, viszont egy jó pár hónap kiesett azóta. Eddig egy párszor voltunk együtt, el tudtam menni, de nagyon sokára, olyan 20-30 percbe tellett. Ő élvezte többször is elment, viszont olyan vontatottnak érzem utána, hogy rám vár. Próbálom magamat elengedni, baromira kívánom is őt mindig, de valamiért még nem szoktam hozzá (eddig rárántottam minden nap)

20/F



márc. 4. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sokára, 20-30 perc múlva???

Evvel semmi gond. Abszolút jó idő.

márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Örülj, hogy ennyi ideig nem ejakulálsz és többször kielégíted őzt. Ezt a nők nagyon megbecsülik. Sok férfi tesz fel ide olyan kérdést, hogy hogyan tudná visszatartani a magömlését, mert a nő alig van felizgulva, de ő már ejakulált, ami után (esetleg pár percig) lelankadt neki.

Nincs ezzel semmi baj.

Ffi.

márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Részben egyetértek az elsővel, mert a 20-30 perc király, az előző barátom 1-2 percig bírta. Részben viszont nőként megértem a kérdezőt. A jelenlegi partnerem szinte bármeddig bírná, de igen, nekem is kicsit kellemetlen, amikor ahogy te fogalmaztál "rám vár". Az én részemről már az előző barátomnál kialakult ez, hogy jaj megint rám kell várni, ott ugye az 1-2 perc miatt mindig utólag foglalkozott velem, de már érezhetően nem volt kedve, nem akarta igazából. Nem tudom, hogy vagy ezzel, lehet, hogy kis görcsösség is kialakult benned pont ezért, mert így éled meg. Nem mondom, hogy én ki tudtam kapcsolni, mert még nem, de időnként igen, és akkor nagyon jó volt és sokkal gyorsabb volt a dolog, lehet, hogy nálad is valahogy kicsit át kellene fejben értékelni a dolgokat és nem rágörcsölni.
márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A több előjáték korábbi ejakulációt tud okozni. Egyszerűen csak, legyen egy hosszabb kezes orál a behatolás előtt.(Vagy olyan dolog amit nagyon élvezel és a párodnak sem okoz gondot.) Hogy sokkal felfokozottabb állapotban legyél. Nekem ez sokszor segített!
márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

Aki fél óra alatt élvez el, az vajon élvezi-e közben, vagy ez csak testgyakorlat, mint a fekvőtámaszok ?

Mert nem tudom elképzelni, hogy fél oráig fent lehesen tartani a kellemes érzést. A idegrendszer sem képes hosszutávon reagálni, mert kifárad.

márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
#5-ös. Hát, jó kérdés. Én annó párommal 30per és 1 óra között voltunk általában időben a szexnél, mivel imádtuk az előjátékokat és a folyamatos izgatást. Szóval, ha a kérdésben írt fél óra nem csupán a töcskölést takarja, akkor simán fenn lehet tartani az élvezeti faktort. Viszont, ha fél órán keresztül csak löki az ember a másikat az tényleg nem nyújt túl nagy élvezetet.
márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
#5 erre női választ tudok adni. Sosem mértem órával, de szerintem 15-20 percen keresztül simán tart a "töcskölős" rész az előjáték mellett, nyilván miattam. Van, hogy ebből vagy 10 percig konkrétan orgazmus közeli állapotban vagyok, és nem tudok elmenni, ilyenkor kicsit talán rá is görcsölök, és azért nem, de amit én érzek, fixen jó, és a partnerem is nagyon élvezi közben (bár nyilván mindketten fáradunk kicsit), vagy nagyon jó színész.
márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!