Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők feleségek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők feleségek miért takarjátok el magatokat fehérneműbe mikor a strandon is ugyan az a ruhadarab takar ott több pasi lát mint otthon mikor megy a gyermeked hét valaki vagy a férjedhez?

Figyelt kérdés
márc. 5. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed a különbséget a bikini és a fehérnemű,vagy a strand és az otthoni hétköznapok között,akkor gáz vagy. Te miért nem járkálsz otthon gatyában a vendégek előtt,ahogy a strandon teszed?
márc. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy otthon is bugyiba meg melltartó a kell mászkálni a vendégek előtt.

Mondjuk épp öltözöl és be nyit a gyerek akkor miért takarod el magad mikor bugyiba meg melltartó a vagy

márc. 5. 07:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fehérnemű egészen más ,mint egy bikini!Bugyiban azért nem mutogatnám magam.
márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem takarom el magam,vagyis nekem nem releváns a dolog,inkább úgy mondom anyám nem takarta el magát fehérneműben,ha nagy ritkán megláttam.Család előtt nem gond,ha takar
márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
1. Ez leginkabb egy kotozkodes. Igazabol ha jol belegondolsz akkor tenyleg ez a helyzet . Eleg sokan jarnak mostanaban tangas furdoruhaban ami lassukbe nem takart tobbet mint egy szolidabb fehernemu. Es szemrebbenes nelkul vegig flangal a strandon benne meg elmegy a bufebe stb stb. Ha meg ranyitnak oltozes kozben akkoreg jujj nenezz ide . Ertem azt is hogy mas a kornyezet ott mindenki igy van ott a szobaban meg nem de ugyan azt latod .
márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Végülis, ha így gondolkodunk, akkor a ruhaboltba is felesleges a próbafülke, mert ott is bugyiban meg melltartóban van egy nő.
márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Total nem tartozik a kerdeshez amit most mondasz 🤣
márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik minden racionális megfontolást, logikát nélkülöző, a konkrét kultúrára speciálisan jellemző, tanult kulturális vagy viselkedési mintának.
márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
😮😮😮
márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért baj

Pl boxer is ugyanannyit takar mint a fürdőnadrág

márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!