Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon lapos ez a fenék, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lapos ez a fenék, vagy már kezd alakulni? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Fiúk/férfiak válasza érdekel elsősorban.



márc. 5. 11:50
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
87%

A recska gyerekeknek minden jó.

Ez lehet akár fiú segg is.

márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
81%
Vagy a Kérdező ennyire exhibicionista, vagy valami ex-pasi trollkodik itt. Szerintem bármilyik is a kettő közül, szánalmas... Hogy valakinek ennyire nincs önbizalma, hogy a fenekét küldözgeti GYK-n és így kuncsorog elismerésért, szeretetért.. A pasik meg egy random segg látványától is elalélnak. A személyisége nem is érdekli őket. Ha meg valami pasi szórakozik, akkor is szánalmas...
márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
26%
Én bevállalom, hogy egy random seggtől elalélok, ha az nekem jó segg kategória. Szarok a személyiségére, meg hogy kicsoda-micsoda. Nem akarok én minden jó segg gazdájával kúrni/járni/házasodni. A kérdezőre se írtam rá. Most ebben mi a szégyellnivaló vagy gyalázatos, hogy így működöm? Szar ember vagyok, ha tetszik egy vadidegen segge? Elég alacsonyan van akkor a szaremberségi küszöb.
márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
63%
35# Nem mondanálak szar embernek, csak nagyon felszínesnek. És ti panaszkodtok folyton, hogy nem kaptok nőt. Hát EZÉRT.. Mert ti a nőben csak a segget és a pinát látjátok és meg se akarjátok ismerni őket, a lényüket., a lelküket. Ezért fogtok örökre egyedül maradni, legalábbis az értelmesebb nők tuti nem fogják hagyni, hogy csak egy segget lássatok bennük. 32/N
márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
70%
Nincs vele probléma.
márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
68%

#36

Miért vagy indulatos? Miért minősítesz látatlanban? Miért nem úgy értelmezed a szavakat, ahogy le vannak írva? Miért prejudikálsz? Miért projektálsz? Miért kell csűrni-csavarni az egyszerű tényeket, hogy kirohanást intézhess valaki ellen?

Egyáltalán nem vagyok felszínes.

A nőben nem csak a segget és a pinát látom. Akivel össze akarok jönni bármilyen kapcsolatra, annak meg akarom ismerni a lényét, a lelkét.

Nem fogok örökre egyedül maradni. Voltam egyedül is, de nyilván nem ezért, hanem mondjuk pont azért, mert reménytelenül szerelmes voltam nőkbe, akikben nem csak a segget meg a pinát láttam, viszont nem kellettem nekik. De volt és most is van párkapcsolatom.

Értsd jól (többet nem írom le): Ha meglátok egy jó segget, akkor tetszést vált ki bennem. A tetszés széles skálán mozog, a szimpla esztétikai élménytől akár a bizonyos fokú fiziológiai reakciókig is terjedhet. Ez van. De ez nálad miért egyenlő azzal, hogy én csak a segget látom a nőben? Egy ismeretlen ember fenekéről van szó, ami élményt vált ki belőlem, de nem akarok tőle semmit, megyünk tovább, fél perc múlva már nem is emlékszem rá. Nem arról van szó, hogy akinek megtetszik a segge, azt mind lekúrom, de mást aztán nem is értékelek benne.

Ti nők sose néztek meg egy szép férfikezet? Egy izmos vállat? Egy jó segget? És ha tetszik, akkor ti csak az izmot meg a segget látjátok a férfiban, a lénye meg le van szarva? Nem szép dolog ám, hát mind a 318 415 férfi lelkével és lényével azonnal ismerkedned kéne, akinek bármilyét is megnézed 13 éves korodtól halálod napjáig!

Ja, és a nyálelválasztásod se induljon el, meg a gyomrod se korduljon meg, ha elmész egy olasz étterem előtt, és megcsap a fokhagymás-olívaolajos roston tintahal illata, értve vagyok? Tessék parancsolni az érzékeknek és biológiai reakcióknak, bitte!

márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
70%
* bármiJét
márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és írok még valami megbotránkoztatót: Képzeld, ha partnert keresek kapcsolatra, SZÁMÍT, hogy milyen a segge. Illetve azoknak a lányoknak érdekel a lelke, akik külsőleg tetszenek, így a seggük is. Anyám, borogass!
márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
lol
márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem formás fenék.
márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!