Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kirívó ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kirívó ez a bikini strandra?

Figyelt kérdés

Először is a kép most készült a Maldív-szigeteken. Másodjára a kérdés nem kamu vagy troll:)

Nyaralás alatt ezt a bikinit vettem fel kb minden alkalommal strandra és egy idő után anyukám meg szólt hogy mindenki engem bámul és egy magamutogatos kis qrvinc leszek ha már most ezt csinálom.

Szerintem nem olyan gaz hisz a sima fehérneműim is tanga bugyik

Kinek van most igaza? Képet küldök privatban,életkort direkt nem írok de 20 alatt vagyok.


márc. 6. 01:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%

Nem muszáj nekem kép, van elképzelésem.

Ha 18 alatt vagy, tényleg nem kéne szexualizálni magad, főleg nem random embereknek. Felette már szerintem mehet a tanga, attól a plusz 2cm² látható bőrfelülettől nem fogsz bűnbe esni és a pokol tüzén elégni (gondolom).

De az hogy a közös nyaraláson anyád előtt parádézol tangában akárhány évesen... Na az szerintem elég fura, én legalábbis nem tenném, én kellemetlenül érezném magam a helyedben is, meg anyád helyében is.

márc. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a tanga fürdőruha tök gáz és közönséges, olcsó ribi hatást kelt, anyudnak igaza lehet.
márc. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
38%
Várom a képeket akkor.
márc. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
Jöhet kép.
márc. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
38%
Jöhet
márc. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
Küldheted.
márc. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%
Mutasd még a középső ujjadat is a fotón és akkor elhiszem, hogy te vagy rajta
márc. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%
Küldd! Köszönöm!
márc. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%
Na lássuk;)
márc. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszem, a hetesnek jó a megérzése. Ezt egy fiú írta ki.
márc. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!