Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldot izgalmasnak találó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldot izgalmasnak találó srácok, benne lennétek egy hármasban, ahol csak nyalhattok?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek tavaly felhoztam a cuckoldot, csak úgy humorizálva, hogy amúgy izgalmasnak találom, de nagyon elzárkózott tőle. Most viszont látott egy videót ahol a nőt hátulról dugja és közben a pasija alulról fekve nyalja.


Azt mondja, egy ilyesmi hármasban már benne lenne (azt amúgyis imádja ha nyalás közben vibrátorral kényeztetem).


Nekem az a bajom ezzel hogy nem találom izgalmasnak hogy a másik férfi heréje a fejemtől fél centire lengedezik. Még ha ilyen közelről nézhetem az akciót, akkor se.


Mit gondoltok erről? Kicsit úgy vagyok vele, h ez egy most vagy soha helyzet..


Szerintetek ehhez már kicsit biszex hajlam is kell?



márc. 8. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Benne lennék akárhol is! ;)
ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 barebackcuckold ***** válasza:
Igen! Gyakorlatilag most is ez van.
ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem az az izgalmas ebben, hogy a másik férfi farka ott van pár centire tőled. Hanem az, hogy a te farkad ilyenkor le van lakatolva és közelről látod, hogy a másik férfi megteheti azt, amit te most nem.


Megkérheted a barátnődet, hogy első alkalommal csak csókolózni szeretnél vele, miközben a másik férfi hátulról keféli. Viszont ez úgy korrekt, hogy lezárva maradsz, ameddig a nyalós verzió meg nem történik.

Valószínű, hogy felizgulva, lezárva, kielégítetlenül és becsicskulva már te fogsz könyörögni, hogy azonnal történjen meg a második variáció.

ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én olyannyira benne lennék, hogy ezért könyörgök a feleségemnek már jóideje. Nekem vannak biszex vágyaim is, úgyhogy pont az tetszene, hogy csapkodja az arcomat a másik golyója, illetve szívesen nyalnám és szopnám is a farkát közben. A végén pedig bele kellene élveznie a feleségembe, hogy amikor kihúzza a farkát, akkor az összes cucc az arcomra és a számba folyjon!
ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13 - 14 /

Fantasztikus elképzelés , igazán izgalmas variációkkal .

ápr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!