Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » NDK-s keletnémet lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NDK-s keletnémet lányokkal kapcsolatban kinek volt élménye annó?

Figyelt kérdés
Mi történt? Hány éves voltál?

márc. 9. 21:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne! Hallomásból hallottam ezt azt. De 42 éves vagyok, így akkor még nem éltem, fiatal voltam :)
márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%
Az a generáció tuti nem gyakorizik. 70+osak
márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Miért is ne? Biztos van köztük egyetemista tanár, orvos stb.

Valószínűleg már nyugdíjasok tehát sok szabadidővel rendelkeznek.

márc. 9. 23:35
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt kollégám mesélte, hogy a 70es években mikor egyetemista volt, minden nyáron mentek ki dolgozni az NDKba valahova a Balti tengerhez, Rostock mellé. Nem részletezte a dolgokat, de azt mondta hogy háború miatt felborult nemi egyensúlynak hála arany életük volt.
márc. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
1980-1982 közt dolgoztam Karl-Marx-Stadtban,mai nevén Chemnitzben.Többféle náció dolgozott náluk vendégmunkásként.A magyar fiúkat kifejezetten kedvelték az NDK-s csajok.
márc. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
18éves voltam.A német csajok kevésbbé voltak prűdek.Gyakran ők kezdeményeztek.
márc. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
81%
Melyik lökött írta, hogy hetven évesek! Az egy dolog, hogy kis csitri , de történelmet sem tanult, hogy 1989-ig volt NDK, és addig jöttek csajok is tőlük? Én nem Magyarországon, de Ausztriában találkoztam keletnémet csajokkal, és nagyon lazák voltak, kb egy korúak voltak velem, az egyik nagyon meglepett, mert valami infóval segítettem, és a búcsúzásnál, átölelt, hosszan megcsókolt, sajnos több nem történt, de mivel hasonló elvek mentén szocializálódtunk, könnyű volt megtalálni a közös hangot.
márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
75-ben dolgoztam az NDK-ban. Nagyon szerettek minket a lányok. És persze mi is őket. Volt egy pasi közöttünk aki ott is maradt.
márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Sokan ottmaradtak konzuli engedéllyel,megnősültek.
márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 érdeklődő35 ***** válasza:
87%

majd 70es kollégámnak megmutattam a kérdést, és a válaszokat. szélesen vigyorgott, és azt mondta, hogy

Hát igen, nem nagyon kellett pedálozni.

21 évesen a tengerparton összejött egy vörös tizen öt hat évesel, és érződött, hogy nem ő volt neki az első ....

vajon miből jöhetett náluk ez a nagyfokú szexvágy?

márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!