Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy agyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy agyi orgazmus ?

Figyelt kérdés
Amikor valakinek erotikus álma van és arra ébred hogy majdnem orgazmusa volt álmában.
márc. 11. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Minden orgazmus az agyban játszódik le.
márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
A pasik erről tudnának mesélni, ha túl sokáig hagyják a raktárban a lőszert 😂
márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
2, nálam nem csak akkor van ilyen, de ha napközben találkozok egy kedves csajjal, és mondjuk előkerül az álmomban és szexelünk, van, hogy én is úgy ébredek, hogy azta.
márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak majdnem, hanem konkrétan orgazmusra ébredni, az a nem semmi. Én nő vagyok, eddig háromszor éltem át ezt, szuper volt.
márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te arra gondolsz amikor egy nő azt mondja hogy neki az agyát kell m.gb.szni és neked adja a testét is.
márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Létezik, de nem csak álom szinten. Külföldön nagyobbat megy a mind play/hypnosis.
márc. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
50 felett már csak ilyen létezik.
márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Álmában sok nő elélvez.
márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Persze, minden orgazmus agyban dől el. :)


És álmomban elélvezni AZ... teljesen más, vszeg mert tök váratlan és intenzívebb is ezért.

márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!