Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Találkoztatok már olyan nővel akinek előttetek sose volt még orgazmusa, és veletek mégis összejött? Ha igen, hogyan/mivel sikerült elérni? N

Figyelt kérdés

Sehogyan sem megy és már teljesen kétségbe vagyok esve. Se párkapcsolatban, se szexkapcsolatban, se magamnak csinálva. Vettem már léghullàmos csiklóizgatót is, amivel álítólag garantált az orgazmus.

Valami ötlet mivel kellene próbálkoznom?

(Partnert nem keresek hozzá)


márc. 14. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Egy megfelelő férfi kell hozzá, aki fel tud vinni a csúcsra.
márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal beszélj.
márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Az egyik barátnőm hasonló volt, azonban neki, sikerült ha magának csinálta, viszont előző barátaival nem. Már elég rég volt, de emlékszem ahogy elkezdte mondogatni, hogy "Ez mi" egyre hangosabban, majd spriccelve elment. Rá kellett szánni az időt, 45p-1óra kellett hozzá következő alkalommal is. A lényeg, hogy ne legyen elvárás. Ahelyett pedig, hogy végleg elkeseredsz, menj el pszichológushoz. Ha teheted, a pároddal pedig beszélj arról, hogy mi jó neked.
márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg magadnak nem tudsz, addig egy férfi sem fog eljuttatni, mert magadat sem ismered.


Tanuld meg, hogy jó neked, ez az első lépés.

márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fent is írják amíg magadnak nem megy addig nem fog sikerülni partnerrel sem.

Orgazmus mint pillangó a réten - ha kézzel-lábbal hadonászva kergeted akkor elillan, ha csak gyönyörködsz a reptében akkor előbb-utóbb a te virágodra is alászáll :)

Élvezed amúgy a szexualitást? Akkor??? Ne görcsölj rá, élvez, engedd el magad, az orgazmus nem a végcél, csak egy állomás az együttlétek során.

márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Mióta élsz szexuális életet?

Őszintén kíváncsi vagyok, hogy hány év telt el így, mire megfogalmaztad magadban, hogy ez így nincs rendben.

Szerintem ez mostanra már átment egy görcsös állapotba, amikor nem is igazán tudsz arra koncentrálni, hogy mi nyújt neked élvezetet, csak hajszolod az orgazmust.

Egyébként én is szakembert javasolnék.

márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van, kedves kérdező. Sajnos, ha magadnak sem sikerül elérned,40 vajmi kevés esély van arra, hogy pasival sikerül.

N

márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Odafigyeléssel, türelemmel, sok próbálkozással, gátak leküzdésével.

Első, hogy elengedd magad.

Második, hogy legyen kommunikáció.

Harmadik, hogy semmi nem szégyellni való ebben.


Szívesen beszélgetek veled, írj rám!

márc. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de nem tudom, hogyan csináltam, vagyis semmi extra, szeretkeztünk, ennyi.
márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Anno volt erről egy dokumentumfilm. Volt aki 30 évesen egyszer kipróbálta az anált, és attól egyből lett orgazmusa.
márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!