Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt csak en nem ertem? Valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak en nem ertem? Valamit rosszul csinalok? L

Figyelt kérdés

Munkahelyen hogyha nyitott es mosolyogos vagyok a ferfiakkal, akkor a legtobbjuk azt hiszi, hogy benne vagyok a flortolgetesbe meg akarok valamit, sokszor odajonnek hozzam vagy ramirnak.

De ha tavolsagtarto vagyok, akkor meg ugyerzem hogy egy rideg p.csa vagyok, akihez nem lehet hozzaszolni.

Melyik lenne a "normalis"?


márc. 17. 12:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
attól is függ, kollégákról van-e szó, vagy olyanokról, akikkel ritkán futsz össze az épületben.
márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hat nem kozvetlen munkatars
márc. 17. 12:49
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a szexista, előítéletes valóságban!
márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

#3 asnak van igaza sajnos.

Ezt én is tapasztalom. A férfiak mindenről azt hiszik, hogy az értük van, hogy te el akarod őket csábítani. Kb azt is megkaptam, hogy azért hordok szemüveget, mert azzal ilyen titkárnős vagyok és az bejön néhány férfinak. Nem. Azért hordok szemüveget, mert nélküle nem látok, ennyi. Nem hiszem, hogy elhitték...

Aztán ha mégis visszautasítod őket, mert ugye neked eszedbe se jutott elcsábítani őket, akkor meg te leszel a k.rva meg a ribi.

A másik végletben meg egy fapinának gondolnak.


Szerintem a megoldás az, hogy legyél olyan, amilyen vagy. Az ilyen típusú férfiakat meg szard le. Mert ugye tudjuk, hogy szerencsére nem mindegyik ilyen, csak a többség.

márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell túlgondolni mindent, viselkedj normálisan, kedvesen, és ha valamelyik nagyon nyomul, finoman, de határozottan leszereled.
márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Ehhez munkahely sem kell, mindenhol ez van 😂

Arany középút... legyél ettől még nyitott, mosolyogj, s ha valaki túlgondolja akkor közlöd vele, hogy nem. Ennyi.

márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%

Jajj gyerek. Mivel a férfinak kell kezedémyezni, ezért igen is fognak probálkozni a nőknél. Nem azért mert nem vagy egy bunkó fapina, hanem azért mert nő vagy.


Ha nem tetszik nyugodtan ávehetitek a kezdeményező szerepet és akkor soha senki nem fog leszólítani.

márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban úgy viselkedj ahogy jól érzed magad. Nem probléma ha félreértik ez elkerülhetetlen. Adott esetben tisztázod azzal aki probálkozik, hogy nem úgy gondoltad, csak laza vagy közvetlen vagy.
márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen, rosszul csinálod. Szerepet játszol. Inkább legyél csak természetes önmagad
márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%
A normális az lenne, ha nem szerepet játszanál. De egyébként nem értem a problémát, ha zavar, hogy kezdeményeznek, akkor a rideg hozzáállásban pont jó ha nem szólnak hozzád, nem? Vagy barátkozni akarsz velük?
márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!