Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi lakótárssal élés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi lakótárssal élés, nyomasztó hangulat?

Figyelt kérdés

Két éve költöztünk egy kétszobás lakásba volt évfolyamtársammal (25 L/F).Nyitottnak és lazának ismertem meg még korábban, de kiderült, hogy valójában eléggé zárkózot, sokszor ki sem mozdul a szobájából, nincs párja, hónapok óta nem jön fel hozzá se csaj, se haver.

Eleinte próbálkozott nálam, de akkor én egy se veled se nélküled viszonyban voltam az exemmel, lakótársam meg nem akart kapcsolatot. Későbbb orális is volt, amikor épp szingli voltam. Utána volt egy kapcsolatom majdnem egy évig, tehát semmi közeledés. Nyomasztó, hogy alig beszélünk, csak a szükségeset jópofizva, alig találkozunk a lakásban, így telnek el a hetek.Talán a közös kaland miatt ilyen fura a helyzet?

Szeretném, ha kicsit jobb hangulat lenne a lakásban. Érdemes lenne elbeszélgetnem vele? Hogyan lehetne ezt a helyzetet jobbá tenni?



márc. 17. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Érdemes lenne.
márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem kellett volna leszopni a lakótársad ha nem akarsz tőle semmit..
márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Az isten szerelmére, basszatok már össze!

Milyen egészségtelen dolog már két huszonéves heteró embernek úgy egy háztartásban élnie, hogy bejönnek egymásnak, de nincs köztük semmi?

Fel nem tudom fogni.

márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
38%
Nettó időhúzás, költözz el.
márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy akarnék akár komolyabbat is, mert sok közös van bennünk, de nem hiszem, hogy ő igen. Még az elején mondta, hogy reméli nem fogok kötődni. Mégis ő kezdeményezett mindkétszer.
márc. 17. 15:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg akart dugni..
márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy a lány, legyél beszédes, beszélj neki felszabadultan, közben nevess, vicces dolgokat is mondjál.
márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ez nem asztrofizika:

– Figyelj, javíts ki, ha nem igaz, de úgy érzem, vonzódsz hozzám. Nos, én is hozzád. Te mit tudnál elképzelni köztünk? Csak szexet? Komolyabbat is? Én komolyabbat is, de ha csak szex van, az is jobb, mint ami most van. Aztán, ha úgy érezzük, valamelyikünknek ez nem komfortos – neked vagy nekem, mert érzelmileg is elkezdek kötődni hozzád –, akkor megbeszéljük, hogyan tovább, és legfeljebb egyikünk elköltözik. Ha viszont így marad minden, akkor a költözés már most aktuális, mert szerintem szar így együtt.

márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%
Veszett fejsze. Ő a férfi, neki kellene tiszta vizet öntenie a pohárba. Ebből költözés lesz.
márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Te vagy a ribi
márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!