Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ez a kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a kellemetlen nyomás a hasam aljában orgazmus előtt? Elfog valaha múlni vagy mindig így marad? Mit lehetne csinálni ellene? Minden nő ezt érzi?

Figyelt kérdés
Amikor a barátommal csináljuk, és már majdnem elmennék megjelenik egy erős kellemetlen, szinte már fájdalmas nyomás a hasam aljában. Teljesen kikészülök tőle annyira rossz érzés és mindig az a vége hogy eltolom a párom, ebből kifolyólag még sosem volt orgazmusom. Az utóbbi időben azzal próbálkoztunk hogy vagy én vagy a párom odatesszük a kezünk ahol kellemetlen nekem, mert a melegtől picit jobb lesz, de így sem bírom ki sokáig hogy ne toljam el. Az kívan zárva hogy azért van mert túl mélyre menne, mert sima csikló izgatásnál is az van. 19/l

márc. 17. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hüvelygyulladásnak hangzik, akár gombától, akár bakteriális vaginózistól, esetleg STD. Nézesd meg nőgyógyásszal
márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Ha fertőzése lenne, akkor nem csak orgazmus előtt fájna neki szerintem. Nekem is voltak fertőzéseim, de akkor nem csak orgazmus előtt fájt, hanem már maga a behatolás is.

Persze ha tudom, hogy van fertőzésem nem szexelek, de előfordul, hogy nem észrevehető.

márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ilyen még sosem fordult elő semmikor. Éltem már át fertőzést, és akkor sem volt ilyenben részem.

Szerintem erre csak egy nőgyógyász fog választ adni.

márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
#2 nekem sokszor fájt csak orgazmuskor. Aztán mikor már gyakorlottabb voltam, a többedik fertőzésnél éreztem, hogy máskor is fáj.
márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Huvelyi ultrahangon voltal mar? Igaz, mioma kesobb alakul ki, csak ha pl olyan elhelyezkedesu lenne, esetleg.
márc. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen voltam, de mindent rendben találtak :'))
márc. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!