Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, miért jobb ha hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miért jobb ha hosszú és vastag?

Figyelt kérdés

márc. 21. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
És az miért van hogy ebben a kategóriában a kérdések 90%-a a lányok felé irányul?
márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
#1 Azért mert aki válaszol egy ilyen kérdésre és sejtik róla, hogy lány már írnak is neki privátot. Barátnőm is pont ezért hagyta abba a válaszolgatást ebben a kategóriában, mert amit válaszolt valamire a kanosok máris zaklatták privátban.
márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Mert egyszerűen jobb érzés! Feszít, kitölt. Már eleve látványra is izgatóbb egy méretes farok, mint egy szerényebb!

Akinek nagy van, általában magabiztosabb, jobban is teljesít! (Vannak kivételek is persze!)

A nagyot lehet kevésbé mélyre is tolni, viszont a kicsit nem tudjátok jobban berakni ha egyszer koppig bent van már!

márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Mert a nagy farok jó!!! 👍

Aki nem hiszi, próbálja ki! 😁

márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Látom, aki indokokkal alátámasztja, hogy miért jó a nagy farok, azt leszavazzák.

Akkor tessék: nem, nem jó a nagy farok, szeretem, ha nem érzek semmit.

márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Hehe, én mindenkit leszavazok amiért ilyen gyökér kérdésre válaszol.

Semmi értelme a fütyi méregetős kérdésnek, de azért minden órában nyomják.

márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Punciban élveztem, de amikor szopni kellett ott nem annyira kellemes amikor nem fér a számba...
márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Pont ezért nem állok egy nő elé sem 14-15 centissel. Tudom hogy ezt a méretet utálják és meg se érzik.
márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
#1 mert ahogy fent is írták a kérdések 90-95%-a szimpla privicélpont-vadász álkérdés.
márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

Privátra itt valaszolva, hogy popsiba milyen volt?

Nyögős😁

márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!