Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hány éves voltál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány éves voltál amikor először, orálisan kényeztettél? Milyen érzés volt? Hogyan történt?

Figyelt kérdés

márc. 22. 23:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
13 voltam,jó volt,tetszett.
márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Én 17-8 körül voltam, és nagyon nagyon bejött. A szex eleinte még fájdalmas volt meg nem olyan élvezetes, (meg kellett tanulnom h mi a jó) de az orális, adni, azonnal nagyon jó volt. Érezni- a keménységét lüktetését, hogy élvezi az nagyon felizgatott, szóval az nekem is jó volt, kedvencem lett azonnal.
márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
14 múltam. Egy házibuliban. Kiváncsi voltam milyen lehet csinálin. Nagyon izgatott hogy kipróbáljam. Volt egy szimpatikus srác akivel kacérkodtunk egy ideje. A buliban smároltunk is. Egész beindultam tőle. Javasoltam hogy menjünk ki egy kicsit levegőzni. A kertben megtörtént a dolog. Én akartam szerintem jobban. De azért nem ellenkezett. Bejött neki. Aznap még egyszer megtettem neki. 27N
márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
13 voltam. A srác 15 és jó volt mindkettőnknek.
márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
14 voltam a fiú 18. Egy utcában laktunk, jó barátságban voltunk, aztán egy hétvégén a szexről beszéltünk és hogy kinek milyen lehet. Szép lassan elővettem a farkát, simogattam, masszíroztam, a kezemben merevedett, meglepett hogy mekkora. Aztán mondja hogy bevenném-e a számba. Szép lassan bevettem. Azt mondta csináljam úgy mintha valami nyelves csók lenne de a makkján. Nagyjából negyed óráig izgattam a számmal és a nyelvemmel aztán a számban elélvezett. Sok volt neki, de lenyeltem. Sosem éreztem olyan ízt korábban de hamar megbarátkoztam vele.
ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%

14 voltam, a fiú 18, első barátom.

Nyaraltunk. Ő kinyalt, aztán én leszoptam. A földre élvezett.

ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
16 voltam. Jó volt
ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
85%
16 múltam, és most már tudom túlizgultam. Diszkréten jelzett, mikor fog elelvezni, és kézzel fejeztem be. Rögtön utána mondta, hogy nagyin élvezte, legközelebb lehetek bátrabb. Az tan bátrabb is voltam, úgy 20 perc múlva. ;)
ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!