Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a hátránya/előnye ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hátránya/előnye ha nem maszturbálok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig kb naponta képes voltam 2-szer is kiverni, de úgy éreztem szünetelni kell.Le is töltöttem egy ilyen appot ami számolja mennyi ideje nem csináltam, de az a kérdésem hogy attól hogy nem csinálom esetleg nő a farkam, vagy van valami jó hatása?(sokszor miután kivertem szarul érzem magam)

márc. 23. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

#4-es vagyok, kössz srácok a lepontozást, a szabad vélemény és személyes tapasztalat megosztásáért...


Tudtam,h számíthatok rátok👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#4 én melletted állok:)
márc. 23. 23:57
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
#11 a fel/lepontozás azt jelenti, hogy a felhasználók hasznosnak találták-e a válaszodat, vagy sem. ez esetben úgy tűnik, hogy az általad leírtak a saját tapasztalataidról, nagyon nem passzolnak ahhoz, amit mások tapasztalnak.
márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13 Elvileg igazad van, csak gyakorlatilag nem.


Jelen esetben ha azt írod be, hogy naponta négyszer kell a bohócot polírozni, akkor kapsz zöldet a recskahuszároktól.


Ha azt válaszolod, hogy a szex nem egyenlő a farokveréssel, kegyetlenül lepontoznak.


Magyarul nem azt nézik, hogy a válasz a kérdezőt segítette-e, hanem hogy a vélemenyed találkozik-e a sajátjukkal. És még a trollokat sem ismerik fel.


#7 voltam (azt hiszem)

márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13 Az emberek különféle tapasztalatokat szerezhetnek. Amit én leírtam, az nem személyre szabott, más is tapasztalhatja ezt, mint ahogy olyat is, amit mások és én nem.


Bár előbb-utóbb minden recskás el fog jutni abba az állapotba, amibe nekem is sikerült. Amúgy, ha rákeresel a youtube-on, több videót is találsz, amikben elmagyarázzák, hogy milyen durván káros a p*rno tartalom fogyasztás és a rendszeres kiverés! Hasonló károkat okoz az agyban hosszú távon, mint a drog... (Nem drogoztam, csak ahhoz hasonlítják ezt) Nagyon is veszélyes!


(Amúgy én 11 éven keresztül csináltam nagy renszerességgel, eleinte napi 2 ahogy a kerdezo is, kesobb eleg volt akar napi 1 is, időnként megtudtam állni egy hétig)


Azért hála Istennek, nem lettem zokni, de, ha folytatnám akkor jó eséllyel nem lennék tőle olyan messze...


Tűnetek, mint a kedvtelenség, érzelmek nem olyan mély megélése,mint korábban, hangulat ingadozás, szociális késségem nagyon szar lett, szorongás, motiválatlanság minden téren, önbizalom hiány, függőség, egy idő után már kényszeresen csináltam, mikor már nem is akartam...


Most jó úton haladok a leszokás irányába azt hiszem és igyekszek kitartani!


Egy életre elegem lett ebből!

márc. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15-ös vagyok, egyben a 4es is,


Az még kimaradt, hogy 7-8 óra alvás ellenére is nagyon fáradtnak éreztem magam nagyon sokszor napközben, mikor korábban tele voltam energiával, élettel

márc. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!